Książek nigdy za wiele! Książki które zajmą chłopca i dziewczynkę

Książek nigdy za wiele! Książki które zajmą chłopca i dziewczynkę

styczeń 26, 2019 | Opublikowano przez 13 komentarzy

 

Dziś pokażemy Wam w sumie pięć książek, trzy skierowane do chłopców i dwie zdecydowanie dla dziewczynek. Zacznijmy więc może od tych dla dziewczynek, książka „Star Stable. Przewodnik” <tu klik> nie jest typową książką do poczytania z jakąś tam historią. Otóż Star Stable to internetowa przygoda, dzięki której można odkryć tajemnicze zakątki pięknej i tajemniczej Jorvik – jeżdżąc na własnym koniu. Przewodnik po świecie Star Stable pomoże Wam szczególnie na początku. Dowiecie się który koń był by dla Was idealny i jak najszybciej podnieść swoją reputację w grze. Poza tym dowiecie się co możecie zrobić, gdzie jechać, bo Jorvik kryje w sobie wiele tajemnic, które z tym przewodnikiem będzie po prostu łatwiej odkryć.

Poza „Przewodnikiem”, można także zakupić książkę, która kryje w sobie plakaty, z koniami znajdującymi sie w Jorvik. Zdecydowanie zachwycą one każdą dziewczynkę. <tu klik>

 

Teraz za to czas na coś dla chłopców, a już na pewno dla fanów dinozaurów. Bo kto przecież nie zna Jurassic World, myślę, że nie ma takiej osoby. Dlatego dziś pokażemy Wam książkę „Jurassic World Upadłe Królestwo” <tu klik>. Zdecydowanie jest to książka skierowana do starszych dzieci, tak minimum ośmioletnich. Tym razem na wyspie Isla Mublor dinozaury nie są jedynym zagrożeniem, gdyż w każdej chwili może wybuchnąć wulkan. Czy rząd Stanów Zjednoczonych powinien wkroczyć do aukcji i uratować te wszystkie stworzenia, czy ma też pozwolić by te stworzenia wygineły raz jeszcze? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w książce, ale powiem Wam jedno nie jest ona taka oczywista, a zwrotów akcji jest parę w książce.

 

Teraz będą dwie książki dla chłopców „Jurassic World Upadłe Królestwo” <tu klik> i „Minecraft – księga natheru i kresu”. To co łączy te dwie książki to naklejki. W obydwu tych książkach, dzieci znajdą bardzo dużo naklejek, które należy umieścić w odpowiednich miejscach, przy rozwiązanym zadaniu.

 

Tagi: , , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

13 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *