Książek nigdy za wiele! Książki z zadaniami i naklejkami

Książek nigdy za wiele! Książki z zadaniami i naklejkami

marzec 23, 2019 | Opublikowano przez 4 komentarze

 

Dziś przychodzimy do Was z trzema różnymi książkami, które mają na celu rozwinięcie zainteresowań, ale także i naukę. A wiadomo jeśli nauka przedstawiona jest w fajny sposób, to łatwiej i przyjemniej wchodzi do głowy.

Która godzina <tu klik> to zeszyt zadań z naklejkami, który ma za zadanie nauczenie dziecka odczytywania zegara analogowego i cyfrowego. Materiał został stworzony przez ekspertów edukacyjnych. Fajne jest to, znajdziemy tu także pytania powtórkowe, które mają na celu sprawdzenie i utrwalenie wiedzy. Poza tym jest tu jeszcze coś takiego, jak naklejki puchary, które dziecko może przykleić na dole, jako nagrodę za poprawne rozwiązanie zadania.

 

Tabliczka mnożenia <tu klik> to idealny zeszyt do nauki. Znajdziemy w nim plakat z całą tabliczką mnożenia, który dziecko może sobie zawiesić później w pokoju. W środku znajdziemy przykłady mnożenia od 1 do 10, w prawidłowe odpowiedzi wklejamy naklejki, które dodatkowo rozwijają u dzieci zdolności motoryczne.

 

Flagi świata <tu klik> to książka, która opowiada o flagach, a dokładniej o tym jaki jest protokół flagowy, jakie są części flagi. W dalsze części pokazuje ona nam przekrój danego kontynentu i mówi, o tym jakie flagi tam są przypisane. Są tam też pokazane te konkretne flagi w słabszych kolorach, bo właśnie w ich miejsce dziecko ma przykleić odpowiednią flagę. Jeśli macie w domu małego fana „flag” to ten szczegółowy zestaw kolorowych map będzie idealnym prezentem.

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *