Książek nigdy za wiele! Miraculous Biedronka i Czarny Kot + niespodzianka

Książek nigdy za wiele! Miraculous Biedronka i Czarny Kot + niespodzianka

Styczeń 17, 2019 | Opublikowano przez 13 komentarzy

 

Dziś chcieliśmy Wam pokazać dwie książki, której bohaterami są postacie znanej dzieciom bajki  „Miraculous Bierdronka i Czarny Kot”. Jeśli Wasze dzieci lubią, tą bajkę to zdecydowanie ucieszą ich te książki, a my dodatkowo na końcu mamy dla Was niespodziankę!

Pierwsza książka, którą Wam pokażemy nosi tytuł „Biedronka i Czarny Kot. Refletka”<tu klik>, to książka idealna do poczytania dziecku, w której tak jak to w bajce Władce Cieni przemienia jednego z bohaterów danego odcinka w swojego nazwijmy to wojownika/wysłannika, z którym rozprawić się musi Biedronka i Czarny Kot. Jak to z reguły bywa na końcu znajdują sposób i wszystko kończy się dobrze.

 

 

 

Druga książka również związana jest z Miraculous Biedronką i Czarnym Kotem <tu klik>, ale jej forma jest już zupełnie inna bo to książka kucharska wydana z myślą o dzieciach. Znajdziemy w niej 80 przepisów na dania słodkie, ale także i słone. Każdy przepis ma oznaczony poziom trudności od prostego do trudnego. Do przepisów z dużym poziomem trudności zalecałabym raczej obecność rodziców obok, ale fajne jest to jak angażuje ona dzieci do pracy w kuchni.

Gratulujemy i prosimy o kontakt do 29.01.2019r. po tym terminie wybierzemy nowego zwycięzce: 

Marlena Pietkiewicz Oto mój mały, jedyny i niepowtarzalny „kitchen helper”. Zawsze chętny do pomocy. Moja córka uwielbia kulinarne eksperymenty. Kiedy dam jej wolną rękę żeby coś przygotowała czasem okazuje się, że niekoniecznie jest to coś jadalnego. 😄Jednakże wspólne kucharzenie daje nam dużo radości. 

Mieliśmy nagrodzić tylko jedną osobę zestawem 2 książek, ale patrząc na Wasze super dzieciaki, nagrodzimy jeszcze jedną osobę już tylko książką kucharską z Biedronką i Czarnym kotem, również czekamy na kontakt do 29.01.2019r.,  Gratulujemy:

Marta :

Zgłaszamy się! Moja Oliwia uwielbia tą bajkę, kupujemy czasopismo które wychodzi raz na kilka miesięcy a teraz właśnie wymarzyła sobie tą książkę kucharską 😊 Lubimy razem gotować i Oliwia chętnie pomaga jednak znacznie częściej przy gotowaniu „slodkosci”. Lubi piec babeczki. Mam nadzieję że książka kucharska z ulubioną bohaterką przekona ją do gotowania również innych potraw 😁

 

 

Czas na najmilszą część, czyli niespodziankę otóż mamy do podarowania Wam 2 takie książki jakie widzicie w dzisiejszym wpisie. Czyli nagrodzimy 1 osobę,

Zadanie: napisz w komentarzu ” Czy Wasze dzieci lubią pomagać Wam przy gotowaniu?”

Zgłaszać możecie się również na fb pod postem z informacją o tej książce i tu na blogu. Miło nam również będzie jeśli zaprosicie znajomych do zabawy.

Wszystkie pozostałe informacje zostały zawarte w regulaminie poniżej.

Regulamin konkursu

 1. POSTANOWIENIA OGÓLNE
  Organizatorem Konkursu jest swiatkarinki.pl
  2. Konkurs będzie prowadzony za pośrednictwem strony swiatkarinki.pl
  3. Uczestnikiem Konkursu, na warunkach określonych w Regulaminie Konkursu, może być każda osoba fizyczna powyżej 18 roku życia, posiadająca adres zamieszkania na terenie Polski. Konkurs prowadzony będzie na terenie całej Polski, na podstawie niniejszego „Regulaminu Konkursu”.
  5. Konkurs rozpocznie się 17.01.2019r. poprzez publikację na blogu swiatkarinki.pl postu konkursowego. Konkurs zakończy się 22.01.2019r.
  6. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi najpóźniej do 25.01.2019r., poprzez informację umieszczoną w treści posta konkursowego na blogu swiatkarinki.pl
  7. W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora oraz innych podmiotów biorących bezpośredni udział w przygotowaniu i prowadzeniu Konkursu.
  8. Uczestnictwo w Konkursie jest dobrowolne.
  II. ZASADY PROWADZENIA KONKURSU
  1. Przebieg konkursu:
  a. Warunkiem koniecznym wzięcia udziału w konkursie jest przesłanie odpowiedzi na pytanie ” ” Czy Wasze dzieci lubią pomagać Wam przy gotowaniu?””
  b. Zwycięzca zostanie wyłoniony na podstawie kreatywności, wartości estetycznej zgłoszeń a także ich zgodności z treścią zadania konkursowego.
  c. Uczestnik konkursu może przesłać kilka zgłoszeń, ale wygrać tylko jedną nagrodę.
  3. Zgłoszenie do Konkursu jest równoznaczne z oświadczeniem, iż osoba nadsyłająca:
  a. Akceptuje warunki Regulaminu Konkursu. Nieprzestrzeganie regulaminu może skutkować wykluczeniem uczestnika z udziału w konkursie.
  b. Wyraża zgodę na wykorzystanie zamieszczonego zgłoszenia w celach marketingowych przez Organizatora Konkursu. Wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.Nr.133 pozycja 883);
  c. Jest autorem/autorką przesłanych zgłoszeń.
  4. Konkurs nie podlega przepisom ustawy o grach hazardowych.
  III. ODPOWIEDZIALNOŚĆ ORGANIZATORA
  1. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za:
  a. Sposób, w jaki Użytkownicy Serwisu korzystają z udostępnionej im w Serwisie powierzchni wirtualnej, ani za jakiekolwiek wynikłe z tego skutki.
  b. Szkody spowodowane przez treści zamieszczone przez uczestników w Serwisie.
  c. Jakiekolwiek problemy związane z działaniem Serwisu facebook.com.
  2. Wszelkie roszczenia Użytkowników Serwisu z tytułów wymienionych wyżej są wyłączone z odpowiedzialności Organizatora. Użytkownik wyraża zgodę na zwolnienie Organizatora od wszelkich roszczeń osób trzecich powstałych w związku z korzystaniem przez użytkownika z Serwisu.
  IV. NAGRODY I WYDANIE NAGRÓD
  1.Autor 1 z najciekawszych zgłoszeń otrzymają 2 książki z powyższego wpisu
  2. Niezgłoszenie się w wiadomości prywatnej w terminie 3 dni od ogłoszenia wyników konkursu jest równoznaczne z rezygnacją zwycięzcy z nagrody.
  3. Nie ma możliwości wymiany nagrody na jej równowartość pieniężną. Nie ma możliwości przeniesienia praw do nagrody na osobę inną niż wybrana przez Jury.
  V. POSTANOWIENIA KOŃCOWE
  Organizator zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za: zdarzenia uniemożliwiające prawidłowe przeprowadzenie Konkursu, których nie był w stanie przewidzieć lub którym nie mógł zapobiec, w szczególności w przypadku niedopełnienia przez Uczestnika wszystkich warunków wzięcia udziału w konkursie lub w przypadku niedoręczenia Uczestnikowi nagrody spowodowanego niepodaniem lub błędnym podaniem przez Uczestnika danych adresowych. W kwestiach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem Konkursu zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego.

 

Tagi: , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

13 komentarzy

 • Swego czasu moja córka miała niezłego bzika na punkcie Biedronki 🙂 Do dziś chętnie ogląda i czyta o jej przygodach 🙂

 • Super pozycje dla starszaków 🙂

 • Sympatyczne przygody czytelnicze, dla młodych ludzi złaknionych spotkań z ulubionymi postaciami. 🙂

 • I jeszcze przygotowywanie niejako pod ich okiem ciekawych potraw, jak bardzo później smakują. 🙂

 • Ania :

  Tak, wspólne gotowanie to obowiązkowa część dnia. Odkąd Laura zaczęła siedziec musiałam z nia wszystkie składniki kroic, wkładac, obierac na podłodze, wszystko chciała widziec. Dzis nic sie nie zmieniło oprócz tego, że robimy to na blacie kuchennym. Bardzo lubi pomagac w gotowaniu. 🙂

 • Moje dzieci nie są fanami tej bajki, ale sam pomysł z przepisami na ulubione potrawy głównych bohaterów – rewelacja.

 • Marta :

  Zgłaszamy się! Moja Oliwia uwielbia tą bajkę, kupujemy czasopismo które wychodzi raz na kilka miesięcy a teraz właśnie wymarzyła sobie tą książkę kucharską 😊 Lubimy razem gotować i Oliwia chętnie pomaga jednak znacznie częściej przy gotowaniu „slodkosci”. Lubi piec babeczki. Mam nadzieję że książka kucharska z ulubioną bohaterką przekona ją do gotowania również innych potraw 😁

 • Rico :

  Córka znajomej miała wielką fazę na wszystkie rzeczy z Biedronki 🙂 Książka fajna dla kogoś kto ma dzieci 😉

 • Przepisów to się tu nie spodziewałam, ale świetny pomysł!

 • Ola Krupa :

  Moje dziewczyny lubią pomagać w kuchni, chyba chętniej przy wypiekach niż typowym gotowaniu, ale nie są jeszcze zbyr duże, do wszystkiego dojdziemy. Fanki czarnego kota i biedronki pozdrawiają 🙂

 • Julita Bińkowska :

  Moje dzieci a mam ich 3.. Bardzo lubią mi pomagać w kuchni. Zawsze rozdzielam im obowiązki. Najstarsza córka zazwyczaj kroi, młodsza przyprawia a synek miesza.. Mają przy tym nie lada frajdę ale i też zabawę. Bo gdzieś niechcący ich specjalnie ubrudze i potem mamy bitwe na brudzenie 😁 no i to wylizywanie szpatulek czy miski po cieście. Przypominają mi ske moje lata dzieciństwa❤

 • Monika :

  Zgłaszam się z wielkimi fanami Biedronki i zarnego kota.
  Moje dzieciaki uwielbiają pomagać przy pieczeniu ciast…a bardziej przy „wylizywaniu” misek po ucieranym cieście. Wtedy zastanawiam się czy to one próbowały surowe ciasto czy surowe ciasto próbowało ich… ☺️

 • Moje dziecko bardzo lubi Biedronkę, więc te książki na pewno przypadłyby jej do gustu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *