Książek nigdy za wiele! Moje pierwsze 100 słów książki z okienkami!

Książek nigdy za wiele! Moje pierwsze 100 słów książki z okienkami!

grudzień 15, 2018 | Opublikowano przez 30 komentarzy

 

 

Dziś chcielibyśmy Wam pokazać nową serię książek z otwieranymi okienkami, tego typu książki to świetny sposób, by małe dziecko mogło poznawać świat dookoła siebie. I chyba nie ma rodzica, który nie lubił by przeglądać tego typu książek z własnym dzieckiem?! Bo my bardzo takowe lubimy!

Seria ta składa się z czterech pozycji: „Moje pierwsze 100 słów”, „Moje pierwsze 100 pojazdów”, „Moje pierwsze 100 słów na wsi”, „Moje pierwsze 100 zwierząt”. My w dzisiejszym wpisie pokażemy Wam dwie z nich, a dokładnie „Moje pierwsze 100 pojazdów” i ” Moje pierwsze 100 słów na wsi”.

50 otwieranych okienek w książkach tych bardzo fajnie rozwija małą motorykę u dzieci, ale także i pamięć. Poza tym to nie są zwykłe książki do czytania, one w świetny sposób zmuszają dzieci do myślenia. Bo znajdują w nich pytania, na które odpowiedź zawsze ukryta jest pod okienkiem. Są to idealne książki dla dzieci od 3 lat i zdecydowanie warto mieć z nich pełną serię, bo świetnie zajmą dzieci.

Moje pierwsze 100 słów na wsi – wydawnictwo Egmont <tu klik>

W przypadku tej książki dzieci zapoznają się dokładnie z życiem na wsi, poznają zwierzęta żyjące na farmach, urządzenia jakie wykorzystuje rolnik w swojej pracy.

 

Moje pierwsze 100 pojazdów – wydawnictwo Egmont <tu klik>

To już zdecydowanie książka przeznaczona dla fanów motoryzacji, dzięki niej dziecko pozna różne rodzaje pojazdów, trafi na zadania z liczeniem, przeciwnościami. Dowie się nawet jakimi pojazdami poruszają się strażacy, policjanci.

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

30 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *