Książek nigdy za wiele! Mopsik który chciał zostać króliczkiem

Książek nigdy za wiele! Mopsik który chciał zostać króliczkiem

marzec 31, 2020 | Opublikowano przez 5 komentarzy

 

Minęło raptem trochę ponad miesiąc, a my już mamy przyjemność pokazania kolejnego tomu przygód Mopsika, który w pierwszym tomie chciał zostać jednorożcem <tu klik>.Po raz kolejny niesie ona piękne przesłanie o bezwarunkowej miłości i o tym, że zawsze należy być sobą.

 

Mopsik, który chciał zostać króliczkiem <tu klik>

Od kiedy Peggy zamieszkała z Chloe, jej życie układa się cudownie. Czuje się kochana, i rozpieszczana, a dni upływają jej na zabawach
z ukochaną dziewczynką. Jednak przed samymi Świętami Wielkanocnymi w jej domu pojawia się króliczka Coco, przez co Peggy czuje się bardzo zaniedbana. Dlatego też postanawia zrobić wszystko co możliwe, by zostać zauważona i odzyskać miłość swoich domowników.

Peggy postanawia więc zostać króliczkiem, kica jak on, ba nawet próbuje trawy, a wszystko po to by tylko nikomu nie przyszło do głowy ją oddać. Na szczęście z biegiem przygód Peggy dowiadujemy się, że nie ma powodu czuć się zagrożona, bo miłości w domu wystarczy dla wszystkich.

Tak jak i w poprzedniej części, nie znajdziecie tu kolorowych ilustracji, czcionka jest zaś duża dzięki czemu dzieci od 6 lat śmiało mogą ją czytać samodzielnie.

Wpis powstał przy współpracy z Wydawnictwem Wilga

Tagi: , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *