Książek nigdy za wiele! Mr Men i Mała Miss – genialna seria małych książeczek.

Książek nigdy za wiele! Mr Men i Mała Miss – genialna seria małych książeczek.

marzec 16, 2019 | Opublikowano przez 9 komentarzy

 

Z tą serią książeczek nasza przygoda zaczęła  się już jakiś czas temu. Kiedy wybierałam te książeczki z myślą o dzieciach, wybierałam je bez konsultacji z nimi, i dobrałam je tak jak mi pasowały cechami charakterów do nich. Największe zdziwienie, przeżyłam kiedy zaczęli się nimi dzielić. Karina czytała tytuły, a oni wybrali te które idealnie opisywały ich charaktery.

Już wtedy wiedziałam, że tak jak te książeczki zrobiły furorę za granicą, tak będą hitem w naszym domu. Książeczki te są pełne humoru i przewrotne, opisują przygody bardzo wyrazistych postaci, z którymi dzieciom bardzo łatwo się utożsamić. Na przykład pan Wściubiaczek jest zwyczajnie bardzo wścibski, i wtyka nos w cudze sprawy. Mała Przylepa to specjalistką w przytulaniu. Uwielbia przytulać wszystkich i poprawiać im humory. Zaś Pan Siniaczek to osoba, która ma niezwykłego pecha do wypadków.

Do dodatkowych ich plusów zaliczę jeszcze formt, są malutkie więc idealne do zabrania w podróż. Drugi plus to niewątpliwe cena, bo 5zł to mało za książeczkę, a jeszcze jak się trafi na promocję <jak tu klik> to można je kupić nawet za 3,49zł

 

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

9 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *