Książek nigdy za wiele! Nauka.To lubię

Książek nigdy za wiele! Nauka.To lubię

sierpień 27, 2020 | Opublikowano przez 6 komentarzy

 

Przedmioty ścisłe nigdy nie były moją dobrą stroną, w sumie na początku to nawet lubiłam fizykę, ale później już tak fajnie nie było. W sumie do dziś, jak dzieci zadają nam jakieś trudniejsze pytania, ciesze się tylko, że istnieje wujek „googel”, i mogę się nim ratować. Ale dziś pokaże Wam, doskonała lekturę dla wszystkich ciekawskich świata, zarówno tych małych i dużych, nie zależnie od wieku.

 

Nauka. To lubię – Wydawnictwo Wilga <tutaj>

Zdecydowanie nie jest to książka, która należy do tych cienkich bo ma, aż 320 stron. Znajdziecie w niej w sumie 15 rozdziałów, każdy dotyczy innej dziedziny. Każdy rozdział czyta się bardzo fajnie, ciężko się od niego oderwać,jest to zasługą nieskomplikowanego języka. Dodatkowo  na końcu każdego rozdziału, czeka na nas eksperyment.

Gdyby kiedyś ktoś w szkole podsunął mi taką książkę pod nos myślę, że dużo bardziej lubiłabym ścisłe przedmioty. Dlatego zdecydowanie polecam tę książkę dzieciom od lat 9 bo naprawdę fajnie przedstawia temat nauki, a robienie wspólnie eksperymentów sprawi frajdę każdej ze stron.

Wpis powstał przy współpracy z Wydawnictwem Wilga

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *