Książek nigdy za wiele! Nowa kolekcja bajek

Książek nigdy za wiele! Nowa kolekcja bajek

styczeń 10, 2019 | Opublikowano przez 18 komentarzy

 

To kolejny wpis, w którym mamy Wam do pokazania dwie książki. O nowej kolekcji bajek tylko w innej odsłonie pisaliśmy Wam już w dwóch postach <tu klik> i <tu klik>. A skoro kolejne ich odsłony trafiają na blog, to chyba najlepszy przykład na to, że podobają się dzieciakom.

„Miki i Przyjaciele. Nowa kolekcja bajek” <tu klik> to książka wydana przez wydawnictwo Egmont, z okazji 90-lecia Myszki Miki. W książce tej znajdziecie 6 opowiadań, o takich tytułach:

Dzięki którym dzieci mogą poznać przygody Mikiego i jego przyjaciół. Opowiadania te są idealne dla młodszych dzieci np. przedszkolaków. Tekstu na stronach nie ma zbyt wiele, a do niego dołączone są kolorowe ilustracje z postaciami które dzieci znają z bajek.

To dodatkowa sprawia, że dzieci chętnie słuchają czytanego im opowiadania. Ba te ilustracje są tak ładne, że dzieci chętnie przeglądają często same ilustracje.

 

Druga książka nosi tytuł „DC Super Friends. Nowa kolekcja bajek” <tu klik>, podobnie jak w poprzedniej książce znajdują się w niej opowiadania. Tylko tym razem jest ich pięć, a nie sześć. Znajdziemy w niej zarówno superbohaterów jak i superbohaterki.

Podobnie jak we wcześniejszej książce tekstu na stronach nie ma za dużo, dzięki znowu fajnym ilustracjom znowu dziecko chętnie słucha czytanych opowiadań. Co więcej bardzo fajne jest to, że opowiadania tej książce mają dobry przekaz bo poruszają np. temat rozwiązywania problemów.

Jeśli macie w domu fana superbohaterów, to jesteśmy pewni, że ta książka sprawi mu ogromną radość!

 

 

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

18 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *