Książek nigdy za wiele! Nowości od Naszej Księgarni

Książek nigdy za wiele! Nowości od Naszej Księgarni

marzec 24, 2020 | Opublikowano przez 5 komentarzy

 

Choć nauczenie zdalne zajmuje nam teraz większość czasu, to jednak miłość do książek ciągle trwa w najlepsze. Dlatego też dziś pokażemy Wam kolejne nowości książkowe od Wydawnictwa Nasza Księgarnia, i myślę że się Wam spodobają.

Guzikowa książka <tu klik>

Książki aktywizujące to u nas zawsze hit, a do takich także należy „Guzikowa książka”, na każdej stronie dziecko ma za zadanie wcisnąć inny kolorowy guzik. A jak już go wciśnie, to dowiaduje się co musi zrobić, zdecydowanie nie ma mowy o nudzie przy tej książce. Kolorowe guziki, można poza tym fajnie wykorzystać przy nauce kolorów z najmłodszymi dziećmi. Ma ona usztywnione strony, i zaokrąglone rogi, dzięki czemu idealna jest już dla dzieci od 1 roku życia.

Doktor Dolittle i jego zwierzęta <tu klik>

Po tą książkę sięgnęłam z czystej ciekawości, czy może tak jak inne wydawnictwa i wydawnictwo Nasza Księgrnia, zdecydowało się zaingerować w treść Doktor Dolittle i jego zwierzęta? Ale nie, oni postanowili ją wydać w niezmienionej wersji, z pięknymi ilustracjami.

Doktor Jan Dolittle zanim stał się lekarzem zwierząt, leczył ludzi ale jego pacjentom nie odpowiadało to, że w poczekali musieli czekać z zwierzakami, którym on pomocy nie odmawiał. Dzięki papudze Polinezji nauczył się języka zwierząt, i wyruszył w podróż do Afryki, by pomóc chorym małpkom.

Nam się cała książka podobała, choć niektóre słowa budziły zdziwienie, ale z drugiej strony to rozumiem, bo kiedyś pewne słowa nie miały takiego znaczenia jakie mają teraz.

Niezwykła księga owadów <tu klik>

Na koniec niezwykła księga owadów, która pokazuje nam jak bardzo różnorodne i fascynujące są owady. To z niej możecie poznać niezwykłe i zabawne fakty z ich życia. Przedstawione w nim owady należą do tych najciekawszych, najdziwniejszych i najbardziej niesamowitych. Zobaczycie w niej również dokładną budowę konika polnego.

Zdecydowanie nie jest to książka do poczytania na dobranoc, ale do poszerzenia swojej i dziecka wiedzy, bo sama dużo ciekawych rzeczy się z niej dowiedziałam.

 

 

Tagi: , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *