Książek nigdy za wiele! Pod Ziemią – Pod Wodą

Książek nigdy za wiele! Pod Ziemią – Pod Wodą

lipiec 19, 2018 | Opublikowano przez 18 komentarzy

Pod Ziemią – Pod Wodą to książka wydawnictwa dwie siostry, którą jakiś czas temu udało mi się upolować w naprawdę fajnej cenie w Biedronce. Jest to książka która dzieli się na dwie części, w jednej z nich odkryjemy tajemnice podwodnego świata. Dowiem się między innymi z niej o tym: Co pływa, co tonie?, Jak wyglądały pierwsze statki podwodne?, o podwodnych kominach, czy też po prostu o tym co żyje w jeziorze, a co w oceanie?

Podobnie sytuacja ma się w przypadku drugiej części książki, tylko tam już poruszony został temat tego co kryje się pod ziemią? Przejdziemy tu poprzez tematy robaków, tego co rośnie w ziemi, ale także poruszmy temat tego jak my ludzie w nią ingerujemy poprzez kable i rury, które w niej zakopujemy.

Ilustracje w tej książce są kolorowe, i naszpikowane dużą ilością tekstu, który w fajny sposób przemyca dzieciom wiele fajnych informacji. Gdybyśmy mieli przypisać ją do wieku dziecka, to myślę że 5 lat jest takim minimum, choć jeśli macie w domu dziecko mega wypytujące o któryś temat, ze spisu treści to można próbować wcześniej.

Pod Ziemią – Pod Wodą – wydawnictwo dwie siostry <tu klik>

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

18 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *