Książek nigdy za wiele! Pomysł na prezent dla fana Minecraft

Książek nigdy za wiele! Pomysł na prezent dla fana Minecraft

listopad 29, 2020 | Opublikowano przez 3 komentarze

 

Minecratf to największa zajafka ostatniego roku naszego syna, ale nie tylko naszego, bo wiele z Was często pisze mi, że Wasze dzieci przepadły na punkcie tej gry. Nie raz już tu powtarzałam, że najlepszym sposobem, na przekonanie dziecka do książek, jest podsunięcie związanej, z obecnymi zainteresowaniami. Dziś pokaże Wam trzy książki, idealne na prezent dla fana Minecrafta.

 

 

Minecraft. Podręcznik przetrwania w Minecrafcie – Wydawnictwo Egmont <tutaj>

Książka podzielona jest na trzy części, pierwsza dotyczy krajobrazu, druga moby (czyli poznamy zwierzęta, postacie i ich określone role), a trzecia to opis krok po kroki. co robić, żeby przetrwać. Dzięki tej książce wiemy na czym się skupić, żeby rozwijać w uczciwy sposób naszą grę.

Idealnie sprawdzi się ona dla początkujących graczy, ale nie tylko bo Ci zaawansowani gracze Minecrafta, także znajdą w niej ciekawe treści dla siebie.

 

Minecraft. Wielka kolekcja kreatywnego budowania – Wydawnictwo Egmont <tutaj>

Tego pudełka i jego zawartości byłam bardzo ciekawa wiedziała, że spodoba się ono Noamowi, ale interesowała nas także jego zawartość. Bo wiecie w środku miały się znaleźć: kreatywny szkicownik gracza, 2 książki, plakat oraz zawieszka na drzwi. Oczywiście to wszystko jest w środku, i zyskało aprobatę syna.

Książeczki nie są za grube, ale zajmą dziecko, co więcej karton, może później służyć do przechowywania innych książek, z tej serii, lub ważnych dla dziecka skarbów. I na pewno, będzie się ładnie prezentował na półce.

Minecraft. Niesamowite bazy. Budowle pobudzające wyobraźnię – Wydawnictwo Harper Collins <tutaj>

Mamy jak wiecie kilka książek poświęconych Minecraftowi, ale ta zdecydowanie jest moją ulubioną, ze względu na jej format. Jakoś tak jest, że te duże książki zawsze bardziej mnie urzekają. Niesamowite bazy to oczywiście przewodnik, w którym przedstawiono zasady panujące w grze.  Na każdej stronie jest rozrysowany inny schemat baz, które pochodzą z różnych światów Minecrafta. Odwiedzamy legendarne bazy Dwunastki czyli członków gildii wytrawnych budowniczych, gotowych zaprezentować swoje największe dzieła, w tym m.in. statki powietrzne oraz niezwykłe podwodne siedziby!

Mamy możliwość poznać ich najlepsze sztuczki i rady, dzięki którym możesz stworzyć fantastyczne tematyczne bazy, podołasz. To pełna ciekawych, i zarazem unikatowych konstrukcji książka, która sprawdzi się również dla zaawansowanych graczy.

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *