Książek nigdy za wiele! Poznaj świat przyrody

Książek nigdy za wiele! Poznaj świat przyrody

listopad 4, 2021 | Opublikowano przez Skomentuj

 

Wszystko co związane z przyrodą i zwierzętami od zawsze ciekawi nasze dzieci najbardziej dlatego tego typu książki, zawsze chętnie pojawiają się w naszym domu.

 

Mały atlas kotów (i kociaków) Ewy i Pawła Pawlaków – Wydawnictwo Nasza Księgarnia <tutaj>

To już kolejna książka z serii Małe atlasy Ewy i Pawła Pawlaków, poprzednie dwie pokazaliśmy Wam tu <zwierzaki klik> ,<motyli klik> i <ptaki klik>.

W środku książki widzimy kotki wykonane z tkanin, narysowane, sfotografowane i wyrzeźbione z papieru. Koty w książce są różne, mamy tu różne dachowce, koty bengalskie, japońskie, norweskie i inne. Fajne jest również to, że w książce znalazł się opis mowy ciała kotów i spis mniej znanych krewnych kotów. Na pewno jest to idealna książka, dla małych fanów kotów.

 

Bocian z łąki. Tuli Tuli opowiada, kto gdzie mieszka – Wydawnictwo Nasza Księgarnia <tutaj>

I oto jest, już trzecia już część bardzo fajnej serii edukacyjnej dla młodszych dzieci, w której Tuli Tuli, opiekuńczy duszek, opowiada nam o życiu różnych zwierząt. Wcześniejsze książki możecie zobaczyć  <Jeżyk z Parku tutaj>, i <Żółwik z oceanu tutaj>.

Tym razem bohaterami  książki są bociany, Kuba i jego siostry, Klara i Drobinka. Przychodzą na świat w wysokim gnieździe i to z niego początkowo obserwują świat. Gdy stają się starsze, uczą się latać i zdobywać pożywienie, aż w końcu udają się w długą podróż do Afryki. Ta książka to takie kompendium wiedzy o życiu bocianów dla najmłodszych.

 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *