Książek nigdy za wiele! Przygoda w którą zabrałam Noama

Książek nigdy za wiele! Przygoda w którą zabrałam Noama

maj 21, 2019 | Opublikowano przez 11 komentarzy

Wybaczcie na wstępie, że ten wpis pojawia się tak późno, ale ostatnio żyję w coraz większym niedoczasie… Serio nie wiem jak to jest możliwe, że przez blisko ponad rok wpisy publikowały się codziennie. A teraz jakoś nie potrafię, tego balansu zachować. Ale nie poddam się i nie odpuszczę sobie tak łatwo, dlatego też jest nowy wpis. Dziś pokażę, Wam nowości książkowe od wydawnictwa Egmont, zdecydowanie skierowane do chłopców.

 

Nowa kolekcja Bajek Robot Trains <tu klik>

Książeczki z tej serii, zawsze cieszą się u nas dużym zainteresowaniem, przede wszystkim dlatego, że głównymi bohaterami z reguły są bohaterowie ulubionych bajek. W tej książeczce znajdziemy pięć opowiadań, które zabiorą nas do świata pociągów. Gdzie dowiemy się co strasznego wydarzyło się w tunelu, jak robopociągi poradziły soie z groźnym przeciwnikiem. Opowiadanie w niej nawiązują do współpracy, przyjaźni a to wszystko przedstawione jest podczas niesamowitych przygód.

 

Batman Bajki 5 minut przed snem <tu klik>

To kolejna seria książek, która ciągle się u nas rozrasta, choć w przypadku tych z superbohaterami, to czasami myślę, że wybieram je z myślą o Tatinku. W niej znajdziecie, aż 12 różnych opowiadań o superbohaterach i tym jak radzą sobie podczas walki ze złem. Fajne w tych opowiadaniach jest to, że dzięki nim dziecko nakierowane jest na to jak podejmować właściwe decyzje i jak rozwiązywać konflikty. Co w przypadku dzieci, często nie jest rzeczą łatwą.

Tagi: , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

11 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *