Książek nigdy za wiele! Pucio na wsi. Ćwiczenia mówienia i rozumienia dla dzieci

Książek nigdy za wiele! Pucio na wsi. Ćwiczenia mówienia i rozumienia dla dzieci

sierpień 1, 2022 | Opublikowano przez Skomentuj

 

Dziś chcielibyśmy pokazać Wam już siódma część bestsellerowej serii o małym chłopu i jego rodzinie. Mowa oczywiście o Puciu, który tym razem jest na wsi. Nie jedno krotnie już publikowaliśmy, recenzcje z nim związane. Jeśli macie, ochotę to zapraszam do dawnych wpisów;

 

Pucio na wsi. Ćwiczenia mówienia i rozumienia dla dzieci – Wydawnictwo Nasza Księgarnia <tutaj>

Tym razem Pucio z siostrą Misią odwiedzają swoich dziadków na wsi. Na samym początku, mamy możliwość poznać wszystkich bohaterów, których znajdziemy w książce. Będą to nie tylko dziadkowie, swoją drogą od razu dowiadujemy się, że babcia jest Panią Sołtysową. Na samym początku widzimy cały krajobraz tej niewielkiej osady, w której to będzie się działa cała akcja. Na kolejnych stronach natomiast czekają na nas krótkie scenki rodzajowe. W jednej dzieciaki  zbierają miód, wypiekają chleb z dorosłymi czy też pomagają zbić domek.

To o czym również należy tu wspomnieć to to, że każda rozkładówka została podzielona na dwie części, dzięki czemu lewa strona dedykowana jest dzieciom około 2/3 letnim, a prawa starszym, do nawet sześciu lat. Dzięki temu polecenia znajdujące się na białym pasku są więc zróżnicowane pod względem odbiorców, ale treść opowiadań jest ta sama.

Dzięki kolejnej części Pucia dzieci mają możliwość poznać nowe słowa, uczy opowiadać proste historie, a także zawiera ćwiczenia mówienia i rozumienia. Książka wydana jest w twardej oprawie, z tekturowymi stronami i zaokrąglonymi rogami. Idealna dla dzieci już od 2 roku życia.

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *