Książek nigdy za wiele! Rok w lesie – „Niedźwiedź” i „Bóbr”.

Książek nigdy za wiele! Rok w lesie – „Niedźwiedź” i „Bóbr”.

sierpień 5, 2022 | Opublikowano przez Skomentuj

 

Jakiś czas temu pokazywaliśmy Wam tu, nowe książeczki z serii „Rok w lesie” poświęcone były one Wiewiórce i Borsukowi <tutaj>. Nie dawno ukazały się dwa nowe tytuły, którym poświęcimy dziś uwagę. To bardzo fajna seria gdyż angażuje dzieci swoją treścią, pozwala ćwiczyć mówienie, a także nie brakuje w niej zabawy i nauki

 

Rok w lesie. Niedźwiedź – Wydawnictwo Nasza Księgarnia <tutaj>

 

To urocza książeczka, która zabierze dzieci do świata niedźwiedzi. Dziki, wilki, bażanty, niedźwiadek, mrówki, dzięcioł, lisy, borsuk, zaskrońce, żaby, łoś i wiele innych zwierzaków zamieszkuje las. Dzieci dowiedzą się między innymi, gdzie niedźwiedzie szukają pożywienia  i jak się zachować, gdy są w pobliżu. Dzieci będą także miały za zadanie pomóc niedźwiedziowi zasnąć, posprzątać śmieci, a także dać znać, że w okolicy pojawił się drugi niedźwiedź.

 

 

 

Rok w lesie. Bóbr – Wydawnictwo Nasza Księgarnia <tutaj>

 

Dzięki tej książeczce dzieci lepiej poznają bobra. Dowiedzą się, że mieszka w żeremiu, świetnie pływa i nurkuje. Trzeba będzie mu również pomóc ściąć drzewo i zrobić w lesie rozlewisko, a także ostrzec go przed niebezpieczeństwem.

Tagi: , , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *