Książek nigdy za wiele! Seria krok po kroku

Książek nigdy za wiele! Seria krok po kroku

marzec 9, 2019 | Opublikowano przez 9 komentarzy

 

Przygotowując dla Was wpisy z książkami, staramy się również pokazać te dla najmłodszych czytelników. Dlatego też dziś pokażemy Wam dwie nowości z serii „Krok po kroku” od wydawnictwa Wilga. Z tego co zdążyłam się już zorientować, książeczki te cieszą się dużym powodzeniem wśród najmłodszych dzieci. Usztywnione strony i mały format idealnie pasują do małych rączek.

Jako pierwszą pokażemy Wam książeczkę pt., Kocham” <tu klik> tekst w niej pisany jest wierszem, którego nie jest za dużo dzięki czemu maluchy są w stanie go wysłuchać. Ale najważniejsze jest to o czym mówi ta książeczka, a mówi o uczuciach. Tłumaczy maluchom co to znaczy „kochać”, poprzez proste sytuacje, które znają z codzienności jak np. zabawa z tatą, czy też buziaki od mamy.

 

Druga książeczka nosi tytuł „Mniam. mniam” <tu klik> jak już się pewnie domyśleliście mowa w niej będzie o jedzeniu. Dziecko dzięki tej książeczce zapoznaje się z nazwami produktów, ich wyglądem. A żeby nie było nudno to wplecione zostało to w scenki z życia czyli np. robimy zakupy w dużym sklepie.

 

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

9 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *