Książek nigdy za wiele! Seria książek z Krainą Lodu

Książek nigdy za wiele! Seria książek z Krainą Lodu

marzec 10, 2020 | Opublikowano przez 6 komentarzy

 

Chyba nie ma na tym świecie osoby, która nie obejrzała lub przy najmniej raz nie słyszała piosenki „Mam te moc” z Krainy Lodu. Ta bajka podbiła serca milionów i nic dziwnego, że powstała kolejna część. Tak naprawdę to ja czekam już na kolejną, bo mi osobiście część druga podobała się bardziej.

Ale tu nie o filmie ma być mowa, a o serii książek, którą wypuściło wydawnictwo Egmont. Dlatego jeśli szukacie książek, poświęconych właśnie tej bajce to post idealny dla Was.

 

Kraina Lodu. Biblioteka Bajek <tu klik>

Na początek książka, z serii „Biblioteka Bajek”, bardzo często ta seria gości w naszym domu, i zawsze jest hitem. Dziś jej głównym tematem jest Kraina Lodu, w środku znajdziecie aż 18 różnych historii, takich jak dzieciństwo księżniczek, zimowe zawody czy też tematu idealnych urodzin. Poza tym książkę rozpoczyna pierwsza część Krainy Lodu, a ostatnim opowiadaniem jest już druga część.

 

Kraina Lodu II. Opowieść filmowa <tu klik>

Opowiada ona historię filmową drugiej części Krainy Lodu, jest idealna do czytania już młodszym dzieciom, to co ją różni od poniższej książki, to ilość stron.

 

Kraina Lodu II. Kocham ten film <tu klik>

Ta książka przeprowadzi Was przez cała historię pokazaną właśnie w filmie Kraina Lodu II, czyli Elza wyrusza na poszukiwanie tajemniczego głosu. To co ją różni od powyższej to fakt, że ma więcej stron przez co historia jest ciut szerzej opowiedziana. Dodatkowy plus to przepiękne ilustracje, jakie w niej znajdziecie.

 

Kraina Lodu. Zamek Anny i Elsy <tu klik>

Dzięki tej książce możliwe jest zwiedzanie zamku Arendelle, pozwala poznać poszczególne wnętrza i zajrzeć do każdej komnaty. A żeby było jeszcze ciekawej do książki dołączone są naklejki, które dziecko może wkleić do poszczególnych komnat.

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *