Książek nigdy za wiele! Seria Kubuś i Przyjaciele

Książek nigdy za wiele! Seria Kubuś i Przyjaciele

marzec 14, 2019 | Opublikowano przez 14 komentarzy

 

Są takie książki, których widząc tylko okładkę wywołują we mnie sentyment. Tak jest właśnie z Kubusiem Puchatkiem i jego przyjaciółmi, dlatego też nie mogłam sobie, i Wam odmówić pokazania tych że książek. Bo przede wszystkim są to książki z świetnym morałem, więc warto je przeczytać dzieciakom. Dzięki tym książkom dzieci dowiedzą się, że warto traktować innych z szacunkiem.

Kubuś i Przyjaciele. Kubusiowa lekcja życzliwości <tu klik> jak to każdemu wiadomo przyjaciele ze Stuwiekowego Lasu bardzo lubią sobie pomagać, dlatego też kiedy Kłapouchego ogon zostaje uwięziony pod głazem, Kubuś wymyśla grę w życzliwość. Dzięki tej grze ma miejsce wiele miłych sytuacji, względem wszystkich przyjaciół

 

 

Kubuś i Przyjaciele. Kubuś i kaczątko <tu klik> w tej książeczce przyjaciele ze Stuwiekowego Lasu znajdują malutkie,  kaczątko i oczywiście postanawiają się nim zaopiekować! Został on rozdzielony ze swoją mamą bo wykluł się trochę później niż jego rodzeństwo. Ale na szczęście Kubuś i Przyjaciele troskliwe się nim opiekują, zanim odnajdą jego mamę.

 

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

14 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *