Książek nigdy za wiele! Seria Mądra Mysz

Książek nigdy za wiele! Seria Mądra Mysz

kwiecień 21, 2021 | Opublikowano przez 1 Komentarz

 

Seria Mądra Mysz to książeczki wydane w małym formacie i miękkiej oprawie, są to ciekawe opowieści dla dzieci od trzech lat. Z Mądrą Myszą jest trochę tak, że albo się ją kocha, albo nienawidzi. My akurat, ją bardzo lubimy, poza tym ich cena jest bardzo przystępna.

 

Mądra Mysz. Maszyny i pojazdy. Pojazdy ratownicze – Wydawnictwo Media Rodzina <tutaj>

Mama zabrała dzieci na wycieczkę rowerową do mechanika Pana Trąbki, który reperuje pojazdy ratownicze. Dzięki czemu dzieci mogą dokładnie przyjrzeć się ich wnętrzu. Niestety do domu nie mogą wrócić rowerami, ponieważ Ani rower ma przebitą oponę. Dlatego do domu wrócą na platformie małego holownika.

W drodze powrotnej napotykają wcześniej poznane auta, w akcji co stanowi fajne podsumowanie tego, czego się dowiedzieli wcześniej.

 

Mądra Mysz. Zuzia smaży naleśniki – Wydawnictwo Media Rodzina <tutaj>

Kolega Zuzi opowiada jej o przyjęciu urodzinowym swojego kolegę, dzięki czemu Zuzi przypomina się, że zbliżają się urodziny mamy. Długo myśli, jaki prezent przygotować dla mamy, aż wpada na pomysł przygotowania dla niej naleśników. Bo przecież przepis jest bardzo prosty. Kiedy już wszystko przygotuje, przy smażeniu pomaga jej tata, a mama jest mile zaskoczona po powrocie do domu. To oczywiście nie koniec tej historii, ale resztę musicie przeczytać sami.

Dodam jeszcze tylko, że na samym końcu tej książeczki czekają na Was dwa przepisy na naleśniki i sałatkę owocową.

 

 

Tagi: , , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *