Książek nigdy za wiele! Seria „Nawet nie wiesz jak bardzo Cię kocham”

Książek nigdy za wiele! Seria „Nawet nie wiesz jak bardzo Cię kocham”

kwiecień 17, 2021 | Opublikowano przez 5 komentarzy

 

,,Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham” to bestseller Sam McBratney oraz Anity Jeram znany niemal na całym świecie. My zaś dziś pokażemy Wam kolejne dwa tytuły z  tej serii, ponieważ Wydawnictwo Harper Kids Polska wydało cztery nowości, których akcja rozgrywa się podczas różnych pór roku. 

W tej serii znajdziecie takie tytuły jak:

Książeczki są wydane w mniejszym formacie, co my bardzo lubimy, ponieważ takie książki zawsze świetnie się sprawdzą podczas wyjazdów. A tak poza tym są to pełne ciepła i bliskości, krótkie opowieści.

Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham kiedy jest wiosna – Wydawnictwo Harper Collins <tutaj>

Jak się pewnie domyślacie cała akcja, toczy się wokół wiosny. Mały Zajączek i Duży Zając obserwują zmieniającą się przyrodę, widzą, jak do życia budzi się przyroda, jak rodzą się nowe zwierzęta i stają się coraz większe z biegiem czasu. Ta historia idealnie pokazuje tu temat upływu czasu tego, jak wszystko się zmienia, nawet my sami.

 

 

Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham kiedy jest zima – Wydawnictwo Harper Collins <tutaj>

W tej książce bohaterowie wymyślają zagadki i opowiadają, do czego należy rzecz. Ilustracje jak zawsze zachwycają w tych książkach, a tak poza tym, to zakończenie jest jak zawsze urocze i dotyczy dwójki głównych bohaterów, czyli małego i dużego zająca.

 

 

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *