Książek nigdy za wiele! Seria „TAK”

Książek nigdy za wiele! Seria „TAK”

lipiec 28, 2021 | Opublikowano przez 4 komentarze

 

Takich książek zdecydowanie jest za mało na naszych pułkach, dlatego bardzo się cieszę, że powstaje ich coraz więcej. Seria „TAK”, to swego rodzaju poradniki motywacyjne dla dzieci. Znajdujemy w nich różne techniki i kreatywne ćwiczenia, które pomogą lepiej poznać siebie, a także nauczą doceniać swoje umiejętności, rozwinąć inteligencję emocjonalną.

Seria „TAK! Poznaję i ćwiczę” składa się z czterech tytułów: „Buduję swoją pewność siebie. Odkryj swoje możliwości!”, „Kocham być sobą. Zaakceptuj siebie!”, Poznaję swoje emocje. Naucz się wyrażać uczucia” oraz Odkrywam swoją moc. Uwierz w swoją wartość!”. Książki te są kolorowe, co przyciąga dzieci, a także mają wygodny format, w którym chętnie się pracuje.

Jest to seria idealna dla dzieci od 6 roku życia, pokuszę się nawet o stwierdzenie, że każdy rodzic powinien ją podsunąć pod nos swojemu dziecku.

 

Odkrywam swoją moc! Uwierz w swoją wartość! – Wydawnictw Smart Books <tutaj>

Znajdziecie w niej wiele ćwiczeń, które pomogą Waszemu dziecku zbudować pewność siebie i pokonać nieśmiałość. W każdej książce ćwiczenia są ułożone w takiej kolejności aby najlepsze rezultaty przyniosło wykonanie ich po kolei, ale tak naprawdę wszystko zależy od Was. Ta książka pomoże dzieciom odkryć ich mocne strony, a to w zdrowy sposób buduje poczucie własnej wartości. Dzięki sprawdzonym technikom zawartym w tej książce, dzieci nauczą się empatii oraz odnajdą wewnętrzną siłę.

 

Kocham być sobą! Zaakceptuj siebie! – Wydawnictwo Smart Books <tutaj>

 

Ten tytuł pokazuje nam, że „normalność” nie istnieje i że dla każdego z nas normalne jest coś innego, świetnie pokazuje, że każdy z nas jest wyjątkowy , że zewnętrzny wygląd to tylko jeden ze sposobów na wyrażanie siebie. Dowiedzą się z także, jakie niezwykłe możliwości posiada ich ciało i umysł, a także co robić, a czego nie i jak o nie dbać.

 

Poznaję swoje emocje! Naucz się wyrażać uczucia! – Wydawnictwo Smart Books <tutaj>

 

Zrozumienie emocji, których doświadczamy jest niezbędne, aby być szczęśliwym człowiekiem i tworzyć relacje z innymi ludźmi. Ale niestety nie jest to łatwe, na szczęście dzięki sprawdzonym technikom zawartym w tej książce, dzieci rozwiną swoją inteligencję emocjonalną. Zrozumieją kiedy warto ulegać uczuciom, a kiedy nie należy się im poddawać. Ćwiczenia te pomagają dzieciom lepiej radzić sobie z emocjami.

 

Tutaj znajdziemy dużo ćwiczeń pomagających zbudować pewność siebie.

Jest tu o strachu, odwadze, naszych mocnych stronach, ale też przyjaźni i niepoddawaniu się.

 

Buduję swoją pewność siebie! Odkryj swoje możliwości! – Wydawnictwo Smart Books <tutaj>

Dzięki tej książce dzieci nauczą się doceniać swoje umiejętności oraz nabiorą pewności siebie w codziennym życiu i w relacjach z rówieśnikami. Zawarte w niej ćwiczenia pomogą dzieciom pogodzić się z popełnianymi błędami, radzić sobie ze zmianami i wyzwaniami w życiu oraz pokażą im, jak wiele mogą osiągnąć. Porusza ona również tematy strachu, zmian, przyjaźni, czy też odwagi.

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *