Książek nigdy za wiele! Trolle 2

Książek nigdy za wiele! Trolle 2

luty 15, 2021 | Opublikowano przez 2 komentarze

 

 

Pamiętam jak pierwszy raz obejrzeliśmy bajkę Trolle, nie było w naszym domu osoby, która nie była by nią zachwycona. Dlatego też pojawienie się drugiej części bardzo nas uciszyło. Dlatego też tych książek nie mogło zabraknąć w naszym domu, bo jak wiecie książki z ulubionymi bohaterami zawsze czytają się najszybciej.

 

Trolle 2. Nowa kolekcja bajek – Wydawnictwo Egmont <tutaj>

Znajdziecie w niej w sumie 4 opowiadania, wraz z Poppy, Mrukiem, Dużym, Kufrem i innymi bohaterami poznacie nową postać, którą jest Królowa Barb. Jest ona wielką fanką hard rocka i Trollem z plemienia Rocka. I to właśnie w niej poznamy nowe plemiona takie jak: Rockowe Trolle, Techno Trolle, Klasyczne Trolle, Country Trolle i Funkowe Trolle. Ale to nie koniec przygód jakie czekają na Was w tej książce, bo Poppy będzie musiała uwolnić porwanych przyjaciół.

Opowiadania są oparte na oby częściach filmu, co jest bardzo fajnym połączeniem nowej i starej historii. Jeśli chodzi o przedział wiekowy, to mimo, że tekstu na stronach nie ma wiele to kierowała bym jednak tą książkę do dzieci od 6 roku życia.

 

 

 

Trolle 2. 600 naklejek – Wydawnictwo Egmont <tutaj>

Nie znam dziecka, które nie kochało by naklejek, dlatego tego typu książeczki od zawsze miały powodzenie w naszym domu. Znajdziecie tu aż  32 strony zadań o zróżnicowanym poziomie trudności.

Od prostych kolorowanek, poprzez bardziej wymagające labirynty i sudoku, aż po trudniejsze zadania logiczne, gdzie już potrzebna będzie pomoc rodziców. Zadanie te wpływają na sprawność manualną, zdolność logicznego myślenia, spostrzegawczość i kreatywność, a to wszystko z ulubionymi bohaterami bajki Trolle 2. Sprawdzi się ona u dzieci od 3 roku życia.

 

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *