Książek nigdy za wiele! Zawodowcy w świecie zwierząt

Książek nigdy za wiele! Zawodowcy w świecie zwierząt

marzec 7, 2019 | Opublikowano przez 6 komentarzy

 

Są takie książki w naszym domu, które już od pierwszej strony wprawiają nasze dzieci w zachwyt i wiodą prym wśród wielu innych. Dzieci wracają do nich ciągle w ciągu dnia, bo chcą się dowiedzieć czegoś nowego. Dziś będzie o właśnie takiej książce, bo nie dość, że została pięknie wydana to jeszcze ma w sobie tyle ciekawych informacji, że przyciąga dzieciaki.

Zawodowcy w świecie zwierząt <tu klik> to jedna z nowości od Wydawnictwa Nasza Księgarnia, dzięki tej książce dzieci dowiedzą się „czym właściwie zajmują się zwierzęta”?! Co robią w ciągu dnia? A co najciekawsze autorka Wendy Hunt porównała zwierzęce specjalizacje do naszych ludzkich zawodów. W książce tej znajdziemy ponad 100 gatunków zwierząt, w 14 różnych środowiskach, a następnie na kolejnej stronie są krótko opisane.

Dzieci znajdą w niej mnóstwo ciekawostek, które przybliża im świat przyrody. Takich jak np., że żyrafy śpią tylko 2 godziny na dobę, bo ciągle wypatrują zagrożeń. Przedział wiekowy do jakiego śmiało przypisała bym tą książkę to tak od 3 lat w górę , dla zainteresowanego tematem przyrody dziecka.

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *