Książek nigdy za wiele!Idą Święta. Emi i Tajny Klub Superdziewczyn.

Książek nigdy za wiele!Idą Święta. Emi i Tajny Klub Superdziewczyn.

grudzień 13, 2018 | Opublikowano przez 28 komentarzy

 

Dziś chcielibyśmy Wam pokazać książkę, którą pochłania nasza córka w tempie ekspresowym! A że jej tematyka kręci się dodatkowo koło świąt, to też najlepszy czas by się tu pojawiła! „Idą Święta. Emi i Tajny Klub Superdziewczyn” to kolejna książka z serii przygód Emi i Tajnego Klubu Superdziewczyn, o której pisaliśmy Wam już wcześniej <tu klik>.

Każdy z nas uwielbia magię świąt, ale zaś nikt z nas raczej już nie przepada za przedświątecznym szaleństwem?! Czyli za wielkimi porządkami i zakupami. Dlatego też Tajny Klub Superdziewczyn ogłasza tajną misję „Święta na luzie!” Gdzie święta odbędą się bez wielkich zakupów, porządków a z własnoręcznie przygotowanymi potrawami i ozdobami na choinkę!

Książkę czyta się szybko, bo cała akcja bardzo fajnie wciąga dziecko. Dodatkową fajną sprawą jest to, że na końcu znajdziecie propozycje Diy na wykonanie ozdób choinkowych, ale nie tylko bo są też przepisy na gorącą czekoladę, czy też pierniczki. Te wszystkie propozycje DIY na końcu książki są świetnymi propozycjami na wspólne spędzanie wieczorów przed świętami. Zdecydowanie jest to książka, którą warto podsunąć swojemu dziecku przed świętami!

„Idą Święta. Emi i Tajny Klub Superdziewczyn – wydawnictwo Wilga <tu klik>

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

28 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *