Majówka na Warmii i Mazurach! Powiem Ci gdzie warto się wybrać!

Majówka na Warmii i Mazurach! Powiem Ci gdzie warto się wybrać!

kwiecień 25, 2019 | Opublikowano przez 14 komentarzy

 

Dziś przychodzę do Was z książką, którą tak naprawdę każdy, kto uwielbia odwiedzać Warmię i Mazury powinien mieć w swoim domu. Bo w naszym kraju, jest naprawdę wiele pięknych miejsc, które tylko czekają na to by je odkryć!

Autorka zawarła w niej praktyczne informacje dotyczące zakwaterowania, dojazdu czy też lokalnych atrakcji. To wszystko przeplata z inspirującymi rozmowami z gospodarzami. Przeczytacie w tej książce np., o pensjonacie w liczącym dwieście lat domu, który znajduje się niedaleko farmy ślimaków, o Toskanii w pobliżu Morąga, dowiecie się gdzie znajduje się sala kinowa w lochach odbudowanego pałacu.  I poznacie jeszcze wiele innych, niesamowitych miejsc, które nie będą miały wiele wspólnego z noclegiem pod namiotem. Poza tym znajdziecie w niej jeszcze, parę ciekawych przepisów, nam np. wpadł w oko ten na krewetki.

Ta książka, jest zbiorem historii o miejscach, które możecie odkryć na Warmii i Mazurach. Jest to już druga książka, tej samej autorki, pierwsza część „Odetchnij od miasta” ukazała się w 2018r., a o niej mogliście przeczytać w tym wpisie <tu klik>

Z tą książką zaplanowanie wypadu majówkowego czy też wakacyjnego, czy to tylko weekendowego czy też dłuższego to czysta przyjemność.  A teraz na poniższych zdjęciach, właśnie z tej książki zdradzimy Wam gdzie my najchętniej byśmy się wybrali?!

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

14 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *