Atrakcje dla dzieci w Warszawie – Interaktywna wystawa Playmobil w Centrum Janki

Atrakcje dla dzieci w Warszawie – Interaktywna wystawa Playmobil w Centrum Janki

maj 18, 2022 | Opublikowano przez Skomentuj

 

Od samego początku, odkąd zostaliśmy, rodzicami lubimy wyszukiwać różne atrakcje dla naszych dzieci. Lubimy również, korzystać z nich, kiedy musimy coś załatwić. Dlatego zawsze warto sprawdzać zakładkę wydarzenia u Centrum Janki. W związku ze zbliżającym się Dniem Dziecka już od 14  do 28 maja 2022 r.,  w Centrum Janki czeka na dzieci interaktywna wystawa Playmobil połączona z elementami edukacyjnymi.

 

Co tam zobaczycie?

Na miejscu czekają na Was do odkrycia trzy światy Playmobil.  W Świecie Piratów czeka na nas ogromny statek, na którym dzieci znajdą: pokój kapitański, skrzynia skarbów, armata i  beczki. Mogą swobodnie stanąć za kołem sterowym, użyć kompasu do wyznaczenia kierunku, a nawet zajrzeć do pirackiego więzienia.

Następnie dotrzemy do Świata księżniczek i rycerzy, który to pozwoli dzieciom zajrzeć do ogromnego zamku, w którym czarnoksiężnik prowadzi swoje magiczne laboratorium. W tygodniu mogą rozsiąść się na leżakach i pooglądać kreskówki, natomiast w sobotę wielki mag zaprosi je do obejrzenia chemicznych eksperymentów i przemyci do dziecięcych głów trochę wiedzy z zakresu nauk przyrodniczych.
Dookoła zamku ustawione są wielkie figury rycerzy oraz baśniowego smoka, które w ciekawy sposób nawiązująca do tematu średniowiecza.

Na koniec został nam Miejski świat city life, który wprowadzi maluchy w świat codziennej pracy strażaków, których  to figury wraz z wozem strażackim znajdziemy na terenie Centrum Janki.  To nie wszystko, bo znajdziemy tu też gabloty tematyczne, ściankę foto i kącik, w którym dzieci mogą pokolorować kolorowanki.

 

To nie koniec niespodzianek!

Tak, tak to nie koniec niespodzianek, bo na klientów Centrum Janki czeka również konkurs, w którym każdy będzie mógł wygrać zestaw zabawek Playmobil. Z okazji Dnia Dziecka w weekend 27 i 28 maja wszyscy, którzy zrobią zakupy za minimum 200 zł (z wyłączeniem hipermarketu) i zarejestrują paragon, będą mogli spróbować swoich sił w rysowaniu i powalczyć o nagrody. Dodatkowo fani Tik-Toka i Instagrama będą mieli szansę na zrobienie świetnych ujęć i filmików w zainscenizowanym w pobliżu stoiska kolorowym kubiku.

 

Czy wróciłabym tam kolejny raz?

Zdecydowanie tak jest to fajna atrakcja dla dzieci, a dla mnie jako rodzica, to też fajne urozmaicenie zakupów dla dzieci. To również świetna okazja do rodzinnego spędzenia wolnego czasu i przypomnienia sobie własnych dziecięcych marzeń.

 

*Wpis powstał przy współpracy z Centrum Janki

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *