Baby Time – Targi Łódź. Czyli gdzie warto się wybrać

Baby Time – Targi Łódź. Czyli gdzie warto się wybrać

maj 11, 2018 | Opublikowano przez 12 komentarzy

Na miarę naszych możliwości, staram się Wam zawsze wspominać o fajnych targach dla nas rodziców. Dlatego nie mogłam pominąć Baby Time-Targi Łódź. To największa w regionie impreza targowa skierowana do kobiet w ciąży, par przygotowujących się do porodu oraz rodziców z dzieci. Targi te odbędą się w weekend 26-27.05.2018r., czy w jednym miejscu przez dwa dni spotkacie projektantów i producentów marek odzieży ciążowej i dziecięcej, mebli dla dzieci, wózków i fotelików samochodowych, zabawek i akcesoriów „wspierających” macierzyństwo.
Odbędą się tam również pokazy mody dla mam i maluszków, warsztaty ze specjalistami (między innymi z położną, ratownikiem medycznym, fizykoterapeutką i doulą) oraz miejsce będą miały liczne konkursy z nagrodami. Organizatorzy targów postanowili zadbać również o najmłodszych uczestników i przygotowali dla nich animacje i wiele wspaniałych niespodzianek. O nas rodzicach również pamiętali i dla Mam powstanie strefa pielęgnacji a z myślą o Tatusiach wjadą na halę najnowsze modele aut dwóch znanych marek. Dodatkowo swoją ofertę zaprezentują szpitale położnicze, szkoły rodzenia oraz fizjoterapeuci.

Odkąd zostałam Mamą dużo większą radość sprawiają mi zakupy dla dzieci (chyba każda matka tak ma), tak więc bardzo lubię odwiedzać tego typu targi. Dają mi one nie tylko możliwość znalezienia fajnych rzeczy dla własnych dzieci, ale także to że mogę je później i Wam pokazać. Z racji tego, że wybieramy się na owe Targi może macie ochotę byśmy rozejrzeli się za czymś konkretnym?

Tu znajdziecie utworzone wydarzenie związane z tym targami <klik>

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

12 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *