Beology Shwarzkopf czyli po co pojechałam do Wrocławia?!

Beology Shwarzkopf czyli po co pojechałam do Wrocławia?!

luty 4, 2018 | Opublikowano przez 38 komentarzy

Blisko trzy tygodnie temu, miałam okazję wyjechać na weekend sama bez męża i dzieci do Wrocławia. Jak bardzo jest czasami taki weekend potrzebny każdej matce nie muszę Wam mówić, ale ten był dodatkowo połączony z bardzo fajną premierą. Otóż to właśnie wtedy miałam przyjemność dowiedzieć się, że marka Shwarzkopf wypuszcza na rynek nową serię kosmetyków „Beology” z ekstraktem z głębin mórz i brunatną algą.

Jestem osobą, która od lat ponad 15 farbuje włosy, do tego poddaje je licznym obróbkom termicznym, więc nie trudno się domyśleć, że moje włosy są przesuszone, a końcówki rozdwojone. Mimo wszystko na produktach poświęconym pielęgnacji włosom nie oszczędzam, tak więc byłam bardzo ciekawa tych produktów.

Beology to tak naprawdę trzy serie kosmetyków dopasowane do potrzeb naszych włosów. Niebieska czyli nawilżenie z penthenolem dla jeszcze głębszego nawilżenia włosów suchych. Zielona czyli wygładzenie z olejami dla idealnego wygładzenia puszących się włosów. Różowa czyli regeneracja z odżywiającymi polimerami dla maksymalnej regeneracji zniszczonych włosów – to właśnie tą serię mam przyjemność testować. Każda seria składa się z 4 etapów: 1 oczyszczenie czyli mycie, 2 pielęgnacja podstawowa – odżywienie, 3 intensywna regeneracja – kuracja do spłukiwania, 4 wzmocnienie – kuracja bez spłukiwania. Osobiście jestem bardzo zadowolona z tej serii i na pewno przy niej pozostanę na stałe, regenerujące Bi- serum i serum do zniszczonych końcówek sprawiły, że moje włosy są delikatne w dotyku i super nawilżone, a dodatkowo po wysuszeniu nie puszą się!

Podczas tego weekendu miałam również okazję uczestniczyć w warsztatach fotograficznych flatlay, prowadzonych przez Minimaliv. Na końcu macie możliwość zobaczyć cudowne zdjęcia, które powstały podczas tychże warsztatów. Teraz już wiecie po co pojechałam do Wrocławia, to był mój pierwszy tak długi pobyt w tym mieście i jedno wiem na pewno jeszcze tam wrócę, ale tym razem już w komplecie z rodziną.

 

 

 

Tagi: , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

38 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *