Co spakować na plażę z dzieckiem?

Co spakować na plażę z dzieckiem?

lipiec 1, 2018 | Opublikowano przez 40 komentarzy

Wyjście na plażę kojarzy się nam z reguły z czymś przyjemnym, i takie też jest, jeśli odpowiednio się do niego przygotujemy. Prawda jest też taka, że kiedy wychodzimy na takie plażowanie z dzieckiem musimy się dokładniej spakować niż gdyby to chodziło tylko o nas dorosłych. Dlatego postanowiliśmy tu na blogu spisać, taką listę która została sprawdzona już przez nas:

  1. Krem z filtrem – możecie go nałożyć go już przed wyjściem, a jeśli chcecie poczytać o sposobach na poparzenia to zajrzyjcie <tu klik>
  2. Koc/matę – na której docelowo będziecie siedzieć/leżeć ale na pewno nie będzie ona Wam służyć do wycierania się.
  3. Zabawki – zarówno te do piasku jak i wody wchodzą w grę. U nas np. muszą to być dwa zestawy bo jedno dziecko preferuje nam zabawy w wodzie, zaś drugie wyłącznie w piasku.
  4. Plasterki – cóż one leczą często wszystko od bolącego upadku po zerwaną skórkę przy paznokciu. Nie wiem czy wiecie, ale niedawno na rynku pojawiły się plasterki w sprayu.
  5. Namiot plażowy – to zdecydowanie warto mieć kiedy wybieramy się na plaże z maluszkiem by osłonić go od dużej ilości słońca.
  6. Ręczniki – zakładamy z reguły, że wystarczy jeden na jedną osobę, ale my mamy w bagażniku auta zawsze jeden zapasowy na wszelki wypadek.
  7. Jedzenie i picie – to coś co zawsze warto zabrać, choć w naszym przypadku zawsze kończy się zbyt szybko. To wybierając miejsce na plaży zawsze rozkładamy się tak by mieć blisko do jakiegoś baru + toalety.
  8.  Czapki z daszkiem, które osłonią głowy waszych dzieci przed dużą ilością słońca.

Tak wygląda nasza lista, a może Wy macie już swoją sprawdzoną listę i coś byście do naszej dopisali? Jeśli tak koniecznie dajcie znać w komentarzach.

Tagi: , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

40 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *