Czuprynkowo, kolejne fajne miejsce na mapie Warszawy

Czuprynkowo, kolejne fajne miejsce na mapie Warszawy

styczeń 20, 2020 | Opublikowano przez 9 komentarzy

 

Miejsce, o którym Wam dzisiaj napiszę, odwiedziliśmy już jakiś czas temu, tak nam się tam spodobało, że postanowiłam Wam o nim napisać. Czuprynkowo, bo o nim mowa, to nie jest zwykły salon fryzjerski dla dzieci. Z usług fryzjerskich mogą tam również skorzystać dorośli, a dodatkowo jest on połączony z klubokawiarnią.

Co spodoba się dzieciom?

Dzieciom spodoba się wystrój (no dobra nie tylko dzieciom), pełno pięknych kolorów, auta przerobione na specjalne fotele fryzjerskie, w których zasiada maluch na strzyżenie. Czuprynki Żoliborz to nie tylko strzyżenie ale też upięcia okolicznościowe. Podczas naszej wizyty Noama włosy zostały skrócone, a Karina zaplotła sobie kolorowe warkocze.

Urodziny w Czuprynkowie?

Tak tak w tym niesamowitym miejscu, możecie zorganizować urodziny dla chłopców jak i dziewczynek w wieku od 1 do 14 lat. Do wyboru są różne opcje motywów przewodnich urodzin, ale np wyobraźcie sobie, że dziewczynki mogą mieć imprezę w klimacie SPA, niczym z amerykańskiego filmu, są im malowane paznokcie, upinane włosy. Dla mnie bomba!

To nie koniec, są jeszcze warsztaty dla dzieci!

Wydawało by się, że skoro mamy tu już fryzjera, klubokawiarnie z pyszną kawą i nie tylko, możliwość organizacji imprezy urodzinowej, to już niespodzianek wystarczy. Otóż nie, bo Czuprynkowo w swojej ofercie ma również zajęcia dla dzieci w wieku od 0 do 4 lat. Wasze dzieciaki mogą tam uczęszczać na zajęcia z języka angielskiego, jak i na: gordonki – to zajęcia prowadzone w oparciu o teorię uczenia się muzyki prof. E. Gordona, polegające na stymulowaniu rozwoju muzycznego dziecka głównie za pomocą śpiewu , sensoplastykę –  to nic innego jak „jadalna piaskownica”. Na zajęciach lepimy, malujemy, zgniatamy, przesypujemy, wąchamy, próbujemy, przelewamy, brudzimy się, a przede wszystkim kreatywnie stymulujemy wszystkie narządy zmysłów, przytulanki – tu rodzice pod okiem instruktora poznają możliwości wynikające ze wspólnej zabawy z maluchem. Twarz, ciało czy brzmienie głosu rodzica są niezastąpionymi stymulantami rozwojowymi dla naszych pociech i odgrywają bardzo ważną rolę w dostarczaniu doświadczeń niemowlęciu, dla którego nauka od rodzica jest uwarunkowana biologicznie. Oczywiście działania rodzica nie mogą być przypadkowe, a to tylko kilka z możliwości.

Całą ofertę warsztatów dla dzieci zobaczycie <tu klik>

Tagi: , , , , , , ,

Kategoria: , ,

Autor: Świat Karinki

9 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *