Farma Iluzji czy jest sens tam w ogóle jechać?

Farma Iluzji czy jest sens tam w ogóle jechać?

Sierpień 2, 2018 | Opublikowano przez 27 komentarzy

Parę dni temu pisaliśmy Wam, że wybieramy się do Farmy Izuzji. Pytaliśmy nawet, kto z Was był, czy mu się podobało  itd.?  Oczywiście wszyscy z Was bardzo polecali nam to miejsce, więc jadąc tam byliśmy nastawieni na naprawdę dobrą zabawę. Ale jak nam się podobało, i co nam się podobało zdradzimy Wam na samym końcu. Bo teraz chcielibyśmy się skupić na wszystkich atrakcjach, z których skorzystaliśmy. Dodatkowo wymienimy również nowo powstałe atrakcje, bo Farma Iluzji tak naprawdę rozwija się ciągle!

Zaraz po przestąpieniu bramy i dokonaniu zakupu biletów, dostaniecie mini mapkę całego obiektu, która ułatwi Wam poruszanie się po całej Farmie Iluzji. My z racji bardzo wysokiej temperatury najpierw zwiedziliśmy 5 pierwszych atrakcji z mapki, a potem udaliśmy się w cień by, w spokoju po grillować i nabrać siły na więcej. Za to, że na Farmie Iluzji zadbano o takie miejsce gdzie można posilić się własnym prowiantem, należy im się wielki +. Bo mimo tego, że w cenie biletu zawarte jest korzystanie ze wszystkich atrakcji, to jeśli nie chcemy nikt nas nie zmusi do wydania kolejnych złociszy w restauracji. A powiedzmy sobie szczerze, są miejsca gdzie nawet z własną butelką wody nie można wejść. Ale, ale bez obaw jeśli zbraknie Wam picia to na terenie Farmy Iluzji spokojnie ją kupicie, bo po całym kompleksie są rozmieszczone różne budki z jedzeniem, czy też automaty z napojami.

Teraz właśnie patrzę na mapkę, którą dostaliśmy przy wejściu i choć myśleliśmy, że byliśmy wszędzie to jednak wszędzie nie byliśmy. Nie wiem jakim sposobem ale nie zajrzeliśmy do: opuszczonej kopalni, niemożliwego trójkąta, ogródka Olbrzyma (ale był akurat w remoncie), rezerwatu dzikich smoków. Przez co wiemy już, że będziemy musieli tam wrócić.

Co podobało się naszym dzieciom najbardziej to: zakręcony domek, labirynt luster (tu nam prawie znikli), kolejka dragon, karuzela łańcuchowa, drzewo spadania, mini łódeczki, tunel zapomnienia i lewitująca chata (do których ja nie weszłam, bo dziwnie się czułam), i oczywiście nowo otwarta strefa ochłody. Stworzenie miejsca gdzie popluskać mogą się zarówno duzi i mali, jest super pomysłem zwłaszcza przy takich upałach.

Tak naprawdę to wszystkie atrakcje z których korzystały nasze dzieci, bardzo im się spodobały ale te powyżej wymieniają jako pierwsze kiedy opowiadają kolegom o tym miejscu. Nowościami które w ostatnim czasie pojawiły się na Farmie Iluzji są strefa ochłody nr 1 i 2, muzyczny zakątek, króliczkowo, drzewo spadania, karuzela podłogowa dżungla, kolejka dragon.

Na sam koniec zostawiliśmy kwestię ceny biletów, <cennik znajdziecie tu klik>, moim zdaniem za taką ilość atrakcji dla dzieci i nie tylko, są one naprawdę przyzwoite. Do wyboru są bilety jedno i dwudniowe, bilet ulgowy można zakupić do wieku 16lat, ale jest również możliwość zakupienia biletu urodzinowego, biletu dla seniora, biletu dla osoby niepełnosprawnej czy też biletu rodzinnego 2+2 (my z takiego korzystaliśmy), i jest jeszcze fajna opcja że dzieci do 100cm wzrostu wchodzą za 1zł.

Teraz już czas na naszą ostateczną opinię co do tego miejsca, otóż po całym dniu tam spędzonym jesteśmy bardzo zadowoleni i wiemy, że chcemy tam wrócić. Podsumowując tak do Farmy Iluzji warto się wybrać, bo jest bardzo fajnie zorganizowana i przy takiej ilości atrakcji nie ma mowy byście nie znaleźli tego co spodoba Wam się najbardziej.  Teraz pokażemy Wam parę zdjęć, a na samym końcu czeka na Was obiecana niespodzianka.

 

 

Otóż tak mamy dla Was do rozdania 1 voucher na wejście do Fabryki Iluzji w formie biletu rodzinnego  2+2

Zadanie: odpowiedz w komentarzu na pytanie „Co najbardziej podoba Ci się w Farimie Iluzji?” lub „Dlaczego chciałbyś się tam wybrać?”

Zgłaszać możecie się również na fb pod postem z informacją o tym wyjeździe, na instagramie i tu na blogu. Miło nam również będzie jeśli zaprosicie znajomych do zabawy.

Wszystkie pozostałe informacje zostały zawarte w regulaminie poniżej.

Regulamin konkursu

I. POSTANOWIENIA OGÓLNE
1. Organizatorem Konkursu jest swiatkarinki.pl i Fundatorem Nagrody jest Farma Iluzji.
2. Konkurs będzie prowadzony za pośrednictwem strony swiatkarinki.pl
3. Uczestnikiem Konkursu, na warunkach określonych w Regulaminie Konkursu, może być każda osoba fizyczna powyżej 18 roku życia, posiadająca adres zamieszkania na terenie Polski. Konkurs prowadzony będzie na terenie całej Polski, na podstawie niniejszego „Regulaminu Konkursu”.
5. Konkurs rozpocznie się 02.08.2018 r. poprzez publikację na blogu swiatkarinki.pl postu konkursowego. Konkurs zakończy się 09.082018 r.
6. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi najpóźniej do 12.08.2018r., poprzez informację umieszczoną w treści posta konkursowego na blogu swiatkarinki.pl
7. W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora oraz innych podmiotów biorących bezpośredni udział w przygotowaniu i prowadzeniu Konkursu.
8. Uczestnictwo w Konkursie jest dobrowolne.
II. ZASADY PROWADZENIA KONKURSU
1. Przebieg konkursu:
a. Warunkiem koniecznym wzięcia udziału w konkursie jest przesłanie odpowiedzi na pytanie „Co najbardziej podoba Ci się w Farimie Iluzji?” lub „Dlaczego chciałbyś się tam wybrać?”
b. Zwycięzca zostanie wyłoniony na podstawie kreatywności, wartości estetycznej zgłoszeń a także ich zgodności z treścią zadania konkursowego.
c. Uczestnik konkursu może przesłać kilka zgłoszeń, ale wygrać tylko jedną nagrodę.
3. Zgłoszenie do Konkursu jest równoznaczne z oświadczeniem, iż osoba nadsyłająca:
a. Akceptuje warunki Regulaminu Konkursu. Nieprzestrzeganie regulaminu może skutkować wykluczeniem uczestnika z udziału w konkursie.
b. Wyraża zgodę na wykorzystanie zamieszczonego zgłoszenia w celach marketingowych przez Organizatora Konkursu. Wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.Nr.133 pozycja 883);
c. Jest autorem/autorką przesłanych zgłoszeń.
4. Konkurs nie podlega przepisom ustawy o grach hazardowych.
III. ODPOWIEDZIALNOŚĆ ORGANIZATORA
1. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za:
a. Sposób, w jaki Użytkownicy Serwisu korzystają z udostępnionej im w Serwisie powierzchni wirtualnej, ani za jakiekolwiek wynikłe z tego skutki.
b. Szkody spowodowane przez treści zamieszczone przez uczestników w Serwisie.
c. Jakiekolwiek problemy związane z działaniem Serwisu facebook.com.
2. Wszelkie roszczenia Użytkowników Serwisu z tytułów wymienionych wyżej są wyłączone z odpowiedzialności Organizatora. Użytkownik wyraża zgodę na zwolnienie Organizatora od wszelkich roszczeń osób trzecich powstałych w związku z korzystaniem przez użytkownika z Serwisu.
IV. NAGRODY I WYDANIE NAGRÓD
1.Autor 1 najlepszego zgłoszenia otrzyma nagrodę w postaci vouchera na wejście do Farmy Iluzji
2. Niezgłoszenie się w wiadomości prywatnej w terminie 10 dni od ogłoszenia wyników konkursu jest równoznaczne z rezygnacją zwycięzcy z nagrody.
3. Nie ma możliwości wymiany nagrody na jej równowartość pieniężną. Nie ma możliwości przeniesienia praw do nagrody na osobę inną niż wybrana przez Jury.
V. POSTANOWIENIA KOŃCOWE
Organizator zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za: zdarzenia uniemożliwiające prawidłowe przeprowadzenie Konkursu, których nie był w stanie przewidzieć lub którym nie mógł zapobiec, w szczególności w przypadku niedopełnienia przez Uczestnika wszystkich warunków wzięcia udziału w konkursie lub w przypadku niedoręczenia Uczestnikowi nagrody spowodowanego niepodaniem lub błędnym podaniem przez Uczestnika danych adresowych. W kwestiach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem Konkursu zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego.

Gratulujemy i zapraszamy do kontaktu:

Michał :

Farma Iluzji to miejsce do którego chciałbym zabrać moja rodzinę, bo po 1. skusiłaś mnie opowieścią o strefach z wodą w te upały, po 2. rezerwat smoków – czy może być fajniejsze miejsce dla małych chłopców? Poza tym myślę, że zafascynowany prawami fizyki syn dobrze by się bawił w miejscu, gdzie one na pozór nie działają. Wydaje mi się że FI to świetne miejsce, w którym dzieci będą miały co robić, a ja w końcu będę mógł spokojnie potrzymać żonę za rękę, przy trójce maluchów, nie zawsze jest o to łatwo 😂 A tak serio, wszyscy lubimy się dobrze bawić a z Twojego artykułu wynika, że tam jest to możliwe 😉💪

Tagi: , , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

27 komentarzy

 • Aleksandra Załęska :

  W przyszły weekend wybieramy się do Farmy Iluzji – tyle osób ją poleca, więc musi być tam super 🙂

 • Nawet nie wiedziałam, że mamy coś takiego w Polsce, ciekawe miejsce 🙂

 • Ewelina :

  cudne miejsce! warte do odwiedzin 🙂

 • Bardzo, BARDZO chcemy tam pojechać. mam nadzieję, że uda się jeszcze w te wakacje 🙂

 • Iwona :

  Nigdy wcześniej o tym nie słyszałam. Trochę daleko ode mnie, ale na pewno polecę siostrze jak pojadą z dzieciakami na wakacje 😀 może uda się im odwiedzić to miejsce

 • Maciej :

  Dzięki za ten wpis 😉 Dla mnie nowość, zdjęcia mnie przekonują, pozdrawiam

 • żałuję,że ta farma jest tak daleko od nasz :/

 • wygląda naprawdę ciekawie! Przyznam, że z chęcią wybrałabym się z jakimiś maluchami, sporo atrkacji.

 • Aga :

  Nigdy nie byłam, ale Myśle, ze farma iluzji spodobałaby się zarówno mojemu synkowi , jak i mi i mężowi, lubimy takie klimaty, a dodatkowo można super wspólnie cała rodzinka spędzić tam dzień- a nawet dwa 🙂

 • kasia :

  Nigdy nie słyszałam o tym miejscu, a wygląda naprawdę na zjawiskowe!

 • Nie byłam jeszcze w Farmie Iluzji. W sumie to pierwszy raz o niej słyszę. Zwiedziłam już dużo parków rekreacyjnych, ale i ten dopiszę do listy.
  Spróbuję odpowiedzieć na pytanie: dlaczego bym chciała pojechać?
  Po pierwsze bo lubię zwiedzić, wziąć udział w nowych atrakcjach i miło spędzić czas. Po drugie patrząc na zdjęcia i czytając Twoją relację, bardzo zachęcasz do bycia tam, widzę że warto.

 • Magda :

  Uważam, że świetne miejsce. Gdzie to konkretnie jest, bo chyba nie doczytałam? Na Mazurach gdzieś?

 • Aga :

  Wygląda super 🙂

 • Mama Tosiaczka :

  Trochę daleko od naa choć mieliśmy w planach się tam wybrać z naszym synkiem.Może za rok, jak już drugi maluszek, na ktorego czekamy trochę podrośnie.Bardzo lubimy takie miejsca.Do tej pory bywaliśmy tylko w Magicznych Ogrodach.

 • Znamy i zawsze rekomendujemy.

 • Michał :

  Farma Iluzji to miejsce do którego chciałbym zabrać moja rodzinę, bo po 1. skusiłaś mnie opowieścią o strefach z wodą w te upały, po 2. rezerwat smoków – czy może być fajniejsze miejsce dla małych chłopców? Poza tym myślę, że zafascynowany prawami fizyki syn dobrze by się bawił w miejscu, gdzie one na pozór nie działają. Wydaje mi się że FI to świetne miejsce, w którym dzieci będą miały co robić, a ja w końcu będę mógł spokojnie potrzymać żonę za rękę, przy trójce maluchów, nie zawsze jest o to łatwo 😂 A tak serio, wszyscy lubimy się dobrze bawić a z Twojego artykułu wynika, że tam jest to możliwe 😉💪

 • Dlaczego chciałabym się wybrać do Farmy Iluzji? Powodów jest co najmniej kilka.
  Po pierwsze- mieszkamy w Lublinie, więc do Farmy nie mamy zbyt daleko
  Po drugie- choć nie mamy daleko, to jeszcze nie byliśmy!
  Po trzecie-z moimi dzieciakami można zwariować w domu, więc staramy się często organizować różne wycieczki
  Po czwarte- ale pieniądze nie rosną na drzewach, więc w jednym sezonie nie da rady wszystkiego zobaczyć
  Po piąte- chłopcy i my rodzice uwielbiamy dobrze się bawić, oczywiście razem
  Po szóste- mój starszy synek 5 letni Filip uwielbia wszelkie czary-mary, iluzje, niecodziennie rzeczy
  Po siódme- lubimy poznawać nowe miejsca i opisywać je na blogu
  Po ósme- lato się kończy, a my koniecznie chcemy gdzieś jeszcze pojechać
  Po dziewiąte- lubię patrzeć na moich chłopców, lubię widzieć ich radość, a później słuchać jak wspominają miejsca, w których byli
  Po dziesiąte- co roku o tej Farmie myślimy i nigdy nam wyjazd nie wyszedł. No chcielibyśmy w końcu pojechać…bardzo!

 • Agnieszka :

  Chcielibyśmy się wybrać z dziećmi bo nigdy nie byliśmy (Ja mąż i córa) A synekbyl na wycieczce szkolnej i wrócił oczarowanu.

 • Marta :

  Zgłaszamy się 😁 Na farmę iluzji wybieramy się już z 2 lata bo mamy daleko ale jak już wejściówki ogarniemy to wybierzemy się na pewno 😉 Dlaczego chciałabym się wybrać? Bo wiem że moja ciekawa świata 6latka będzie zachwycona i zakocha się w tym miejscu 😍😍 mnie osobiście najbardziej intryguje lewitujący domek a Oliwię zachwycą wszystkie atrakcje i podejrzewam że też zniknie w labiryncie luster 🙈 a i dla młodszej atrakcje się znajdą 😁 Magiczne miejsce które powinno odwiedzić każde dziecko 😍 tak się zbiera wspaniałe wspomnienia.z dzieciństwa 😍

 • Wygląda bardzo zachęcająco 🙂

 • Widzę że odwrócone domy do już standard… Ciekawe miejsce dla dzieciaków

 • Jak patrzę na zdjęcia, to jako mała Ola pewnie byłabym zachwycona. Dzieci nie mam, więc na razie raczej nie mam po co się wybierać. Ale koncept bardzo mi się spodobał.

 • Na pewno bardzo fajna opcja dla dzieciaków. My z racji tego, że ich nie mamy pomijamy tego typu miejsca, ale kto wie…może w przyszłości.

 • Patrycja Pater :

  Przyznam się szczerze bez bicia, iż o farmie iluzji słyszę po raz pierwszy! Patrzę na zdjęcia i mogę jasno stwierdzić, że z naszą 5 letnią córką napewno mielibyśmy świetną zabawę. Co najbardziej mi się podoba? Przede wszystkim zamysł i forma atrakcji świetnie dostosowana do najmłodszych i nie tylko, córka jest fanką Harrego Pottera tak więc byłaby wniebowzięta odwiedzając takie miejsce. Dlaczego chciałabym się tam wybrać? Uwielbiamy rodzinne wypady do wszelkiego rodzaju parków rozrywki, Farma Iluzji stwarza wrażenie aktywnie spędzonego rodzinnego czasu, na takie spędzanie liczę i podpisuje się nogami i rękami pod możliwością wybrania się tam! Pozdrawiamy 🙂

 • Karolina Górecka :

  Dlaczego chciałabym się wybrać do Farmy Iluzji?
  Kiedy przyjaciółka pokazała mi zdjęcia z tego miejsca,przetarłam oczy ze zdumienia. Zaintrygowana miejscem pełnym atrakcji zajrzałam na stronę internetową. Nie przypuszczałam wcześniej,ze takie miejsce istnieje 🙂 W dodatku położone w niedalekiej odległości od mojego miejsca zamieszkania. Obiecałam sobie,że napewno je odwiedzimy jednak,często coś wypadło i nie można było się zmobilizować.Tym razem znowu zagłębiłam się w temat i i znowu obudziło się we mnie pragnienie wkroczenia ze swoją rodzinką w świat magii,iluzji i fantazji 😉 Sądzę,ze to miejsce jest idealne zarówno na odpoczynek,jak i świetną zabawę a do tego wszystko jest w nim możliwe! 🙂 W Parku Edukacji i Rozrywki można zobaczyć min.dziesiątki eksponatów,instalacji i rzeźb,które zaprzeczają prawom fizyki. Bardzo cenię miejsca dla dzieci z nutą edukacji. Farma Iluzji-nauka przez zabawę podana w bardzo przyjaznej formie. Park Ilzuzji jest miejscem w którym swietnie bawią się zarówno dzieci jak i dorośli. Mnie osobiście najbardziej intryguje lewitujący kran-woda leci,no właśnie skąd??? 😉 Do tego pokazy iluzji odbywające się kilka razy dziennie! 😉 Bardzo podoba nam się pomysł ze strefą chłodzenia. Mojego synka Jasia wyjątkowo cieszą wodne atrakcje-wodę uwielbia! Z opinii znajomych wiem,ze na miejscu można też dobrze zjeść a przede wszystkim popiknikować. Cieszę się,że jest miejsce na grilla i ognisko. Uwielbiamy grillować! ;)Dodatkowo do odwiedzenia zachęca fakt,ze Park położony jest w przepięknej okolicy. Teren otoczony jest pięknymi lasami. Chcę tam pojechać!!! 🙂

 • Jeszcze nie byliśmy w Farmie Iluzji dlatego wszystko jest dla nas miłym zaskoczeniem. Jak pokazałam zdjęcia synkowi i zapytałam co mu najbardziej się podoba to czarownica, domki, które są ustawione nietypowo i oczywiście dzieci.;-) Mój synek uwielbia przebywać z dziećmi a w takim miejscu to na pewno ich nie brakuje. 😉 Chcielibyśmy wybrać się do Farmy Iluzji całą rodzinką(fajnie, że wejściówka jest dla 4 osób, tyle ile liczy moja rodzinka), w dzisiejszych czasach, kiedy jesteśmy w ciągłym biegu, praca, dom, obowiązki, sprzątanie, gotowanie, ciężko jest gdzieś się wybrać całą rodziną by wspólnie spędzić czas, dlatego wygrany bilet zmotywował by nas do wyjścia z domu oraz do wspólnie spędzonego czasu z dziećmi. Lubię patrzeć na zadowolone uśmiechnięte dzieci, a w takim miejscu, myślę, że uśmiech nie schodziłby im z twarzy. 😉 Małe dzieci nie umieją wysiedzieć w jednym miejscu a tam byłyby w siódmym niebie, duża przestrzeń i jest co robić, wszystko czego dusza zapragnie, wodne zabawy, huśtawki, figurki, domki, itp. W konkursie Świat Karinki gramy, gdyż na wielką przygodę czekamy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *