Gdzie pojechać z dziećmi nad morze?

Gdzie pojechać z dziećmi nad morze?

marzec 31, 2019 | Opublikowano przez 31 komentarzy

 

Wyjazdy nad morze kojarzą mi się z corocznymi wakacjami, bo jako dziecko miałam to szczęście, że wyjazd nad nasze polskie morze był obowiązkowym punktem. Teraz kiedy nasze dzieci są już starsze, to my częściej staramy się gdzieś z nimi wyjeżdżać. Miastem, które zawsze będzie miało wyjątkowe miejsce w moim sercu jest Gdańsk, ale w tym roku postanowiłam otworzyć się na inne miejscowości nadmorskie.

Ostatni weekend udało nam się spędzić poza domem, Ci z Was, którzy obserwują nas na Instagramie wiedzą doskonale, że postanowiliśmy się wybrać całą rodziną nad  morze. Wyjazd ten zaplanowaliśmy już, w lutym, bo wiedzieliśmy, że będziemy potrzebować takiego weekendu bez obowiązków domowych.

Z racji tego, że my nie lubimy tłumów wiedzieliśmy, że wyjazd w marcu, to ryzyko, że możemy nie trafić dobrej pogody, ale wiedzieliśmy też, że to będzie dobra okazja, by sprawdzić czy w czasie, największego oblężenia takich miejscowości będziemy mieli ochotę tam wrócić.

Na miejsce swojego zakwaterowania wybraliśmy Apartamenty Stegna Forest, które jak już wiecie mieszczą się w urokliwej nadmorskiej miejscowości Stegna. Jedynie 1800 metrów lasu oddziela apartamenty od morza i pięknej, szerokiej, piaszczystej i czystej plaży. Po lesie można spokojnie pobiegać, jak i jesienią pozbierać grzyby. A do samej plaży możecie również dojechać autem, jeśli tylko macie taką potrzebę. Poza tym, gdybyście tylko chcieli pojechać np. do Gdańska to w niecałe 30 minut, będziecie na miejscu jadąc autem.

Stegna Forest posiada w sumie 29 fajnie urządzonych, w pełni wyposażonych (telewizor z funkcją SMART, pralka, darmowe WiFi), całorocznych apartamentów wypoczynkowych dla całej rodziny. My zdecydowaliśmy się na 3 pokojowy apartament na parterze. Pokoje są duże i przestronne, posiadają dużo szaf, przestronne balkony. Apartament na parterze dawał dzieciakom możliwość wyjścia bezpośrednio na plac zabaw. Dzięki czemu oni mogli się bawić, a my pić kawę na tarasie. Ale plac znajdujący się na zewnątrz połączony jest także z siłownią na świeżym powietrzu, więc i dorośli znajdą coś dla siebie.

Dodatkowo fajne jest to, że na terenie apartamentów znajduję się salka zabaw, która posiada klatkę z kulkami, z której dzieci mogą korzystać bez ograniczeń. A jeśli pogoda nie dopisze, to na pewno uratuje ona sytuację w przypadku dopadającej dzieci nudy. Stegna Forest daje nawet możliwość wypożyczenia rowerów dla całej rodziny!

To co jeszcze wyróżnia Apartmenty Stegna Forest na tle innych kompleksów, to że posiada parking podziemny, co jest dużym plusem kiedy przyjedziemy tu poza sezonem. W pobliżu znajdziecie również takie atrakcje jak Mierzeja Wiślana, zalew Wiślany, muzeum Stutthof. Niedaleko stąd do Fromborka, Malborka. Zapomniałam Wam wspomnieć że niedługo będzie dostępny szlak rowerowy do samego Gdańska.

Zapytacie się na pewno, jak to wychodzi cenowo, tu nie mogę Wam podać naszej dokładnej ceny, bo  ceny są różne, i zmieniają się w zależności od sezonu czy nawet dostępnych promocji. Więc zwyczajnie może się okazać, że ten sam apartament uda się Wam zabukować w dużo lepszej cenie.
Jednak zdradzę Wam, że ceny są dużo atrakcyjniejsze, jeśli apartament zarezerwujecie przez ich stronę https://stegnaforest.pl/

 

Pamiętajcie jednak, że w tej cenie nie ma zawartego wyżywienia. To wy decydujecie czy gotujecie sobie sami, czy może stołujecie w nadmorskich knajpkach, których tam nie brakuje. Ale Apartamenty Stegna Forest zadbały również o nagłe potrzeby jedzeniowe i na jego terenie znajdziecie fajnie wyposażony automat wędlinowy z przekąskami i napojami.

 

Podróż z Warszawy do Stegny jest teraz wyjątkowo przyjemna, jeśli poruszacie się autem warto wybrać trasę S7, już prawie cały odcinek jest po remoncie i jazda tą drogą to prawdziwa przyjemność.  Nam udało się dojechać na miejsce w  3,5 godziny z drobnym postojem.

 

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

31 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *