Gdzie zjesz najlepsze naleśniki w Warszawie

Gdzie zjesz najlepsze naleśniki w Warszawie

sierpień 15, 2020 | Opublikowano przez 8 komentarzy

 

Nie wiem jak to jest możliwe, ale nasze dzieci zawsze parę minut po wyjściu z domu (choć wcześniej jadły), są strasznie głodne. W sumie to nie powinnam im się dziwić, bo sama tak mam… Przymnijmy więc, że to uwarunkowanie genetyczne, ze strony matki. Dlatego też, w większości przypadków nasze wyjścia kończą na czymś do jedzenia.

 

Osobiście mam tak, że lubię odwiedzać nowe miejsca, oczywiście jeśli mi w nich posmakuje kuchnia to do nich wracam chętnie, ale jednak lubię odkrywać nowe smaki. Ale mając dzieci, często jest tak, że wybieramy miejsca z myślą o nich by coś zjedli. O ile Karina zje dosłownie wszystko, to z Noamem tak łatwo nie jest… Na szczęście naleśniki zjada chętnie.

 

Najlepsze naleśniki w Warszawie…

Zdecydowanie są w Lalka Naleśniki, pierwszy raz sprawdziliśmy ich w Centrum Handlowym Arkadia, było to jeszcze chwilę przed tą całą aferą z Korona wirusem, gdzie dzieciaki zjadły właśnie naleśniki i pankejki. Nie dość, że były pyszne to i porcje były naprawdę duże, spokojnie dorosły może zjeść jedną porcję na pół z dzieckiem, i głodny nie będzie.

Poza opcją na słodko, w karcie znajdziecie również opcje bardziej wytrawne, w połączeniu z naleśnikami w roli głównej. Wszystko naprawdę smaczne, w dużych porcjach, i w przystępnej cenie. Poza tym dużym plusem było również, to że wszystko co zamówiliśmy pojawiło się w tym samym czasie, dzięki czemu każdy mógł się zająć swoim jedzeniem.

Byliśmy również ostatnio w drugiej lokalizacji właśnie Naleśników Lalka, która znajduje się na ulicy Mokotowskiej, i znowu się nie zawiedliśmy. Wszystko smacznie, szybko podane, a i ceny nie skoczyły do góry. Dlatego jeśli tak jak my macie w domu, wielkiego fana naleśników we wszelkiej postaci, to zdecydowanie warto odwiedzić z nim to miejsce.

 

Tagi: , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

8 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *