Hotelowy niezbędnik, czyli co spakować do SPA

Hotelowy niezbędnik, czyli co spakować do SPA

lipiec 10, 2019 | Opublikowano przez 15 komentarzy

 

Tak naprawdę nie planowałam pisać tego postu, ale w sumie kiedy zaczęłam pakować moją walizkę na wyjazd do SPA z Martą <tu klik>. Pomyślałam, że w sumie czemu przy okazji nie miałby  powstać, wpis o tym co warto spakować, kiedy planujesz weekend z koleżanką w SPA.

Zawsze kiedy przygotowuję się do wyjazdu tworzę konkretną listę, co potrzebuję zabrać, bo inaczej później okazuje się, że czegoś zapomniałam. Ale nie tworzę jej tylko, z swojej głowy, dokładnie sprawdzam informacje na stronie hotelu, co znajdę w pokoju, aby zwyczajnie zaoszczędzić miejsca w walizce. Wiecie, wyjazd z koleżanką, to świetna okazja do spakowania dodatkowej pary szpilek do walizki (bo przy dzieciach postawiła bym tylko na wygodniejsze obuwie).

Ale do rzeczy, oto lista rzeczy, które ja spakowałam do swojej walizki:

Jest jeszcze jedna rzecz, drogie Panie, której nie zabieramy na wyjazd do SPA czy to z koleżanką, czy partnerem. Jest nią praca, praca i to co jest potrzebne nam do jej wykonania zostawiamy w domu, by móc spędzić naprawdę wyluzowany weekend. Mi właśnie taki weekend udało się spędzić z Martą <tu klik>, ale dokładnie gdzie byliśmy napiszę Wam w innym wpisie, co by nie pominąć żadnego ważnego szczegółu.

Tagi: , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

15 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *