Jak nadać wnętrzu charakteru

Jak nadać wnętrzu charakteru

lipiec 14, 2020 | Opublikowano przez 14 komentarzy

 

Remont naszego mieszkania ciągle trwa, choć tak naprawdę zbliżamy się do końca, mamy już wyrównane i pomalowane ściany, wymienione podłogi, zamontowane wszystkie listwy (ścienne i przypodłogowe), nawet nowa kanapa stanęła w naszym salonie. Ale ciągle brakuje paru rzeczy np., lamp, szafki RTV i regału, który stanie obok kanapy.

Niestety do cierpliwych osób nie należę, i lubię kiedy prace idą systematycznie. Bardzo bym chciała, aby w naszym salonie stanęły już wszystkie meble, a ja będę mogła już ustawiać wszystkie dodatki. Ale niestety jeszcze przez chwile, nie mogę tego zrobić, więc skupiłam się na ścianach.

 

Ściany mają moc i potencjał

Tak naprawdę nie trzeba remontować całego mieszkania, aby nadać wnętrzu nowy wymiar. Wystarczy skupić się na ścianach, nowy kolor farby, lub fajna galeria plakatów na ścianie, może niesamowicie odmienić wnętrze. A tak naprawdę, później wystarczą zmiany plakatów, kolorów ramek, i znowu jest inaczej.

Planując naszą galerię, nie miałam totalnie pomysłu czego chce, no dobra wiedziałam, że ramki mają być w kolorze miedzi. Ale w jakim stylu chce plakaty, lub jak rozmieszczę je na ścianie za grosz nie miałam pojęcia. Na szczęście na stronie Desenio <Tutaj> znajdziecie zakładkę „Galeria Obrazów”, która niezdecydowanym pomoże obrać kierunek, w którym chcą iść.

Poza tym jest również możliwość stworzenia własnej galerii obrazów, czyli wybieracie kolor ścian, rozłożenie ram na ścianie, i dodajecie plakaty, które Wam się podobają. To właśnie ta możliwość pomogła mi najbardziej w wyborze plakatów do naszego salonu.

 

Jakie plakaty wybrałam?

Tworząc swoją galerię zdecydowała, że przeważać będą plakaty czarno-białe, stworzą one fajną bazę do tych kolorowych, które pojawią się w małej ilości.  Plakaty na, które się zdecydowałam to:

 

Wszystkie plakaty dotarły do nas zapakowane w tubę, a ramki były odpowiednio zabezpieczone. Na koniec mam dla was kod zniżkowy 25% na plakaty* w Desenio, ważny do północy 16 lipca – SWIATKARINKI. Z wyłączeniem ramek i plakatów z kategorii Handpicked/Collaborations /Personalizowane. Zaobserwujcie @desenio po więcej plakatowych inspiracji!

* wpis powstał przy współpracy z marką Desenio

Tagi: , , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

14 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *