Jak odmienić wnętrze nie wielkim kosztem?

Jak odmienić wnętrze nie wielkim kosztem?

listopad 17, 2021 | Opublikowano przez Skomentuj

 

Urządzając nasze mieszkanie na nowo, bardzo zależało mi na tym, abyśmy za pomocą dodatków mogli mu nadawać zupełnie nowy wymiar. Dziś z perspektywy roku wiem, że zdecydowanie się na dużą ilość obrazów/plakatów w pięknych ramach było strzałem w dziesiątkę!

W związku z tym, że pojawiła się jesień postanowiłam wymienić plakaty, w naszej domowej galerii, a także rozbudować galerie nad naszym stołem, bo tam ciągle mi czegoś brakowało. Planując tym razem naszą galerię, znowu skorzystałam z opcji stworzenia własnej galerii obrazów, która jest dostępna na stronie Desenio <tutaj>, dzięki temu sprawnie możecie dobrać plakaty, które pasują do siebie.

 

Jakie plakaty wybraliśmy?

Tworząc swoją galerię zdecydowaliśmy, się na różne plakaty, z kolorowymi akcentami, chcieliśmy ożywić nasze wnętrze. że przeważać będą Plakaty na, które się zdecydowaliśmy to:

Wszystkie plakaty dotarły do nas zapakowane w tubę, a ramki były odpowiednio zabezpieczone. Na koniec mam dla was kod zniżkowy 35% na plakaty* w Desenio, ważny do północy 22 listopada – SWIATKARINKI. Z wyłączeniem ramek i plakatów z kategorii Handpicked/Collaborations /Personalizowane. Zaobserwujcie @desenio po więcej plakatowych inspiracji!

                                                                                                                 Post powstał przy współpracy z marką Desenio

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *