Jak pozwoliłam czytelniczkom wybrać sobie buty!

Jak pozwoliłam czytelniczkom wybrać sobie buty!

czerwiec 6, 2018 | Opublikowano przez 17 komentarzy

Pisałam wam już kiedyś, że macierzyństwo zmusiło (no może nie zmusiło, bo wyszła mi ta zmiana na dobre) mnie do porzucenia szpilek na rzecz trampek. Kiedyś ja i połączenie z obuwiem sportowym nie było możliwe nigdy prze nigdy.

Jakiś czas temu na naszym facebooku pokazałam w sumie Wam naszym czytelnikom, dwa modele butów i poprosiłam o wybór koloru za mnie. Oczywiście miałam jakieś swoje preferencje, i cicho liczyłam że wybierzecie te które mi się ciut bardziej podobają. Ale raczej myślałam, że postawicie na ten spokojniejszy kolor. W tym momencie mogę powiedzieć, że mega się cieszę że nasze czytelniczki w jakimś stopniu (bo raczej nie w każdym), lubią to co ja.

Tak więc wybrałyście kolorystykę, doradziłyście z rozmiarem (trafnie), ja tylko skupiłam się na znalezieniu sklepu, w którym owe buty kupię w najlepszej dla mnie cenie. Cóż mogę powiedzieć mój wybór padł na footway.pl gdzie znajdziecie szeroki wybór w obuwiu damskim, męskim czy też dziecięcym. Co więcej pojawiają się tam często bardzo fajne rabaty, a wysyłka jest expresowa.

Ale wróćmy jeszcze do tematu wyboru butów, kiedy tak tam mi doradzałyście poruszona została też kwestia czyszczenia tych butów. Szczerze nie wiem czy na blogu,już o tym kiedyś pisałam ale jeśli nie to jest właśnie najlepsza okazja. Osobiście jedynym typem obuwia, którego obawiam się czyszczenia jest zamsz, w przypadku butów ze skory, gumy czy innego tworzywa jest bardzo prosty sposób by zawsze wyglądały jak nowe. Otóż wystarczy magiczna gąbeczka Pana Jana, działa ona jak gumka i ściera zabrudzenia z obuwia. Jeśli jeszcze nie sprawdzaliście polecam sprawdzić, będziecie zachwycone i nie rozstaniecie się z nią już nigdy.

Na sam koniec zapraszam Was już tylko do obejrzenia zdjęć i stwierdzenia, że faktycznie świetnie wybrałyście!

 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Kategoria:

Autor: Świat Karinki

17 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *