Jaki był dla nas rok 2019?

Jaki był dla nas rok 2019?

styczeń 2, 2020 | Opublikowano przez 6 komentarzy

 

Nigdy dotąd nie czułam potrzeby podsumowania poprzedniego roku, ale w tym roku jest inaczej, jakaś duża część mnie tego potrzebuje. Wcześniej bez względu czy dany rok był dobry czy zły, zostawiałam to za sobą i szłam do przodu, bo w końcu mam w sobie ten upór by szybko się nie poddawać.

Jaki był dla nas rok 2019?

To był rok podczas, którego naprawdę dużo się działo. Spełniliśmy parę swoich marzeń, a jednocześnie bardzo skupiliśmy się na zdrowiu naszej rodziny. Przebadaliśmy się wszyscy, i choć w przypadku Noama dalej szukamy odpowiedzi, skąd jego problem ze stopą, to jednak wykluczyliśmy problemy onkologiczne, co dało nam więcej spokoju. Ale w dalszym ciągu czekają nas rehabilitacje i szukanie specjalisty, który nie uraczy nas słowami ” a co Państwo myślicie’.

Ten rok dla mnie jako kobiety/matki był bardzo przełomowy, bo w końcu zaczęłam pamiętać o sobie, dorosłam do malowania ust, i zaczęłam się Wam więcej pokazywać. Znowu zaczęłam odwiedzać kosmetyczkę, i w Nowym Roku napiszę Wam parę słów o dwóch naprawdę ciekawych zabiegach, które wykonałam. Wcześniej, widzieliście tu głównie dzieciaki, i to nam odpowiadało, ale teraz zdecydowanie cieszę się, że nie są na pierwszym miejscu.

Dużo też było w tym roku naszych wyjazdów, co prawda tylko na weekend, ale jednak odwiedziliśmy parę fajnych miejsc, o których możecie poczytać w zakładce „podróże”.

W końcu też udało się nam zrobić mój wymarzony remont kuchni, który miał mieć miejsce jeszcze przed wakacjami, ale przesunął się w czasie. I to nie dlatego, że zawiedli nas ludzie, tylko dlatego, bo w naszych głowach zrodził się pomysł przeprowadzki. Jak już wiecie do przeprowadzki nie doszło, ale w sumie to się cieszę, bo przecież nie mamy tak strasznie małego mieszkania. Ten rok zdecydowanie obfitował u nas w ogrom pracy, ale ostatecznie pokazał nam również, że razem damy radę ze wszystkim.

Nowy Rok nowe plany?

Nigdy nie tworzyłam listy „postanowień noworocznych”, i tak naprawdę dalej tego nie potrzebuję, bo jedyne czego bym chciała w dalszym ciągu nie jest dalej zależne ode mnie. Pisałam Wam o tym, na samym początku. Ale mimo wszystko nie wiem czemu, ostatnio mam w sobie, takie przeczucie, że znajdziemy ten brakujący „puzzel”.

Dlatego na Nowy Rok życzymy Wam byście przede wszystkim dbali o swoje zdrowie i relacje, które Was łączą, bo rozmowa często jest kluczem do szczęścia. A jaki dla Was był ubiegły rok?

Tagi: , , , ,

Kategoria:

Autor: Świat Karinki

6 komentarzy

  • Jak każdy, były dobre i złe chwile. Ostatnie dwa lata były bardzo trudne ze względów osobistych. Ale były też bardzo intensywne. Małe dziecko, powrót do pracy, blog. To wszystko sprawia, że łatwo nie jest. Dlatego ten rok chcę przeżyć w opcji slow i odpocząć. Zająć się bardziej sobą. Trzymaj kciuki.

  • Marta :

    Oby ten rok był dla was jak najlepszy 🙂 Ja z tego jak mój się zapowiada jestem bardzo zadowolona 🙂

  • Ja nie patrze w przeszłość ani nie anuje. Moxnl stapam po ziemi i żyję tu i teraz. Ależ fajnie jest poczytać czyjeś wrażenia o mijającym czasie.

  • Cieszę się, że dbacie o Siebie i życzę powodzenia i spełnienie marzeń w tym roku. Ja nie zrobiłam dzisiaj podsumowania, ale napisałam artykuł o pokochaniu Siebie bezwarunkowo 🙂 Wspaniałego 2020!

  • Marlena H. :

    Wszyscy robią podsumowania, a ja? Ja nie mam kiedy, nie mam czasu, a też się przymierzam. Mam nadzieję, że ten rok będzie u Was obfitował w same wspaniałe pomysły i najlepsze przedsięwzięcia. ?

  • Mój 2019 był okropny – bardzo cieszę się, że już się skończył 🙂 Liczę, że 2020 będzie spokojniejszy, da nam chociaż odrobinę wytchnienia! 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *