Jaki prezent powinno podarować dziecko nauczycielowi z okazji Dnia Nauczyciela?

Jaki prezent powinno podarować dziecko nauczycielowi z okazji Dnia Nauczyciela?

październik 8, 2018 | Opublikowano przez 12 komentarzy

 

„Dzień Edukacji Narodowej zwany potocznie Dniem Nauczyciela dokładnie za 7 dni, z racji tego, że w tym roku wypada on w niedzielę, szkoły świętować go będą zależnie w piątek 12 października lub już po – w poniedziałek 15 października.

W czasach, kiedy byłam uczennica z warkoczykami na tę okazje przynosiło się do szkoły kwiatki + ewentualnie coś słodkiego. Taka opcja jest dla mnie właściwa. W końcu fajnie jest docenić nauczyciela, który przez 10 miesięcy pracuje z naszymi dziećmi ucząc je i uczestnicząc w ich wychowaniu.

W niektórych  klasach, zamiast 25 pojedynczych różyczek nauczyciel dostaje prezent skladkowy. I to też jest fajna opcja, o ile mówimy o podarunku typu kwiat doniczkowy, książka zgodna z zainteresowaniemi nauczyciela. Jednak uwaga przeżyłam szok!  Na liście propozycji wystosowane  przez radę rodziców  jednej za znanych mi klas znalazły się: weekendowy karnet do SPA, całodniowy  wypad off roadowy, bon na 500 zł do zrealizowania w butiku znanej projektantki!

Nie wiem jak Wy, ale ja jestem w lekkim szoku! Sami powiedzcie, czy to aby nie jest lekka przesada? Jak jest u Was, bo jestem strasznie ciekawa, może to już taki trend, tylko ja nie jestem na czasie ?

Tagi: , , , , , , ,

Kategoria:

Autor: Świat Karinki

12 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *