Mała pomoc, wielka radość – czyli jak możesz pomóc innym!!!

Mała pomoc, wielka radość – czyli jak możesz pomóc innym!!!

czerwiec 13, 2017 | Opublikowano przez 6 komentarzy

Każdy z nas ma w swoim otoczeniu osoby, których sytuacja materialna jest dość ciężka, nie zawsze są to rodziny strikte patologiczne. Aczkolwiek w każdym z nas rodzi się wtedy pytanie czy możemy im jakoś pomóc i czy wyrażając chęć pomocy nie urazimy drugiej strony.

Procter & Gamble oraz Carrefour Polska połączyły siły, aby we współpracy z Polskim Czerwonym Krzyżem poprawić sytuację życiową dzieci z najuboższych rodzin w Polsce. W ramach rozpoczętej właśnie kampanii „Mała pomoc, wielka radość”1 procent ze sprzedaży produktów P&G, takich jak m.in. Pampers, Ariel czy Gillette, zakupionych w sklepach Carrefour w całej Polsce, przeznaczony zostanie na najbardziej potrzebne rzeczy dla podopiecznych PCK.

W najuboższych rodzinach częstym problemem jest zaspokojenie podstawowych potrzeb – zapewnienie żywności, ubrań, a także środków higieny i czystości. Negatywne skutki sytuacji tych rodzin najbardziej odczuwają dzieci. Brak podstawowych rzeczy w domu niekorzystnie wpływa na ich rozwój i dorastanie. PCK, najstarsza w Polsce organizacja humanitarna, od lat dociera z pomocą do dzieci z najuboższych rodzin.

Program „Mała pomoc, wielka radość” ma szansę to poprawić. Wszyscy klienci sklepów Carrefour, którzy do 26 czerwca kupią produkty P&G, takie jak pieluszki i chusteczki Pampers, produkty do pielęgnacji włosów (Head&Shoulders, Pantene i Aussie), produkty do pielęgnacji tkanin i domu (Ariel, Vizir, Lenor, Fairy, AmbiPur), produkty do higieny intymnej (Always, Naturella, Discreet), produkty do higieny jamy ustnej (Oral-B i Blend-a-Med) oraz produkty Gillette, Gillette Venus i Old Spice, mogą przyczynić się do poprawy życia najmłodszych podopiecznych PCK.

Każdy z nas robi zakupy, w dodatku są to produkty które każdy z nas bardzo często wybiera pod czas zakupów. Wystarczy, że dokonamy zakupów w sieci supermarketów Carrefour, a w banalny sposób przyczynimy się do poprawy życia wielu dzieci żyjących w ubogich rodzinach. My jako przeciętna rodzina Kowalskich popieramy tego typu akcje w 100%. A wy co myślicie o tego typu akcjach ? Wspieracie je ? Czy może wybieracie inne sposoby pomocy ubogim rodzinom?

 

Tagi: , , , ,

Kategoria:

Autor: Świat Karinki

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *