Mamy to! Remont pokoju chłopca i dziewczynki

Mamy to! Remont pokoju chłopca i dziewczynki

listopad 20, 2020 | Opublikowano przez 14 komentarzy

 

Przyszedł czas pokazać Wam projekt, pokoi naszych dzieci. Pokój, który widzicie wcześniej był również podzielony na dwie części, ale znajdowała się w nim nasza sypialnia i pokój Noama. Obecnie zmieniliśmy ustawienie ściany i drzwi, dzięki czemu mogliśmy im nadać zupełnie nowe ustawienie mebli.

Na początku, nie planowaliśmy takiej zmiany, ale na szczęście nasza projektantka Paulina z M4mplan <tutaj>, przekonała nas, że dzięki tej zmianie każde z dzieci, będzie mieć pełno wymiarowe łóżko, szafę, w której schowamy zarówno dużo, zabawek jak i ubrań. Każdy z pokoi ma dostęp do światła dziennego. Ściany przy łóżkach, zostaną pokryte panelami tapicerowanymi, aby zapewnić dzieciom przytulność. I przede wszystkim każde z nas, będzie mieć swój kąt, bo w końcu Kariny dawny pokój stał się naszą sypialnią.

Kiedy patrzę, na ten projekt, to buzia ciągle mi się uśmiecha, bo widzę jak idealnie pasują te wnętrza do naszych dzieci. Ich ulubione kolory, pojawiły się zarówno, na ścianach, jak i meblach. Oczywiście zaszły też drobne zmiany, np. czarna ściana, została pokryta tapetą, o którą poprosił Noam.

Pokój przed podziałem mierzył dokładnie 15,3m², w tym momencie pokój Kariny ma 7,3m², a Noama 8m², nie są to oczywiście duże pokoje, ale jak na mieszkanie w bloku uważam, że najgorsze nie są. Oczywiście gdybyśmy mieli dwie córki, czy też dwóch synów, ten pokój nie wymagał by dzielenia go jakąkolwiek ścianką. Ale w tej sytuacji mimo, że jeden jest pokojem przechodnim, to i tak, uważamy to za lepsze rozwiązanie, niż brak sypialni dla nas.

Udało nam się w nich wydzielić strefę do snu, nauki i zabawy, a jednocześnie unikniemy efektu rozwalonych zabawek na regale, bo wszystkie będą schowane w szafie. Czy to nie jest świetne rozwiązanie, dla ukrycia bałaganu? Poniżej możecie zobaczyć, jak wygląda projekt pokoi, a już za chwilę mam nadzieję, pokazać Wam efekt, końcowy, i zadowolonych lokatorów.

 

Tagi: , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

14 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *