Mandoria największy kryty park rozrywki. Czy warto zabrać tam dzieci?

Mandoria największy kryty park rozrywki. Czy warto zabrać tam dzieci?

marzec 14, 2022 | Opublikowano przez 1 Komentarz

 

Ostatnie dni zimowych ferii postanowiliśmy wykorzystać intensywnie z dziećmi i wybraliśmy się do największego całorocznego parku rozrywki w Polsce – Mandoria.

Znajduje się tam ponad 20 atrakcji pod dachem np., 2 roller-coastery, dwupoziomowa karuzela wenecka, zjeżdżalnia na 6 torów, figloraj i inne. Znajdziecie tu zarówno atrakcje dla małych dzieci, jak i tych starszych.

 

Ile to kosztuje?

Jeśli chodzi o ceny, to są różne możliwości zakupu biletów, najtańsza opcja wynosi 99zł. Bilet ten jest ważny 90 dni od daty zakupu. Poza tym jest możliwość, aby za bilet zapłacić bonem turystycznym.

Na terenie Mandorii znajduje się kilka restauracji, oferujących różny asortyment jedzenia. Każdy znajdzie tam coś dla siebie, jeśli chodzi o ceny, to posiłki są w przyzwoitych cenach, jedynie napoje butelkowane są w wyższych cenach np. woda butelkowana 7zł, pepsi 9zł (mała butelka).

Jeśli chodzi o dodatkowo płatne atrakcje, to na terenie całego parku rozrywki znaleźliśmy jedną taką w postaci sterowanych statków.

 

Czy pojechalibyśmy drugi raz do Mandorii?

Na miejscu spędziliśmy łącznie ponad 5 godzin, wszyscy bawiliśmy się świetnie. Kolejki do atrakcji nie były długie, więc z wielu skorzystaliśmy nawet kilka razy. Zważywszy, że wybraliśmy się tam w okresie zimowym, to bardzo polecamy to miejsce.

 

 

Tagi: , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *