Miejscówka na babski weekend na Śląsku. Vienna House Katowice – to lubię!

Miejscówka na babski weekend na Śląsku. Vienna House Katowice – to lubię!

sierpień 4, 2021 | Opublikowano przez 3 komentarze

 

Ostatnie miesiące są u nas bardzo intensywne, jak dobrze pamiętacie. w kwietniu Noam przeszedł swoją pierwszą (i miejmy nadzieję ostatnią), operację stopy. Pamiętam te dwie noce na niewygodnym fotelu, i to jak wtedy marzyłam, aby wyjechać gdzieś i odpocząć. Na szczęście lubię, realizować to, co mi przyjdzie do głowy, i niedługo po udało mi się wyjechać na kolejny weekend z Martą <tutaj>.

 

Dokąd tym razem pojechałyśmy…

Tym razem wybrałyśmy Katowice, osobiście byłam w nim raz i to bardziej przejazdem na kilka godzin, więc była to też okazja do lepszego poznania tegoż miasta. Jeśli chodzi, o nocleg postawiłyśmy na Vienna House Easy, w końcu w Krakowie było nam u nich tak dobrze, to dlaczego nie sprawdzić kolejnej bazy. Nasz pokój nie należał do dużych, ale jak zawsze materace mają super wygodne. A jeśli chcecie zobaczyć zdjęcia pokoju, to znajdziecie je u Marty <tutaj>.

Podobnie jak do Krakowa, tak i do Katowic wybrałyśmy się pociągiem, i tu też duże znaczenie miała lokalizacja hotelu, bo jest blisko stacji PKP, więc taxi nie jest konieczna.

 

 

Jedzenie jest dla mnie ważne…

Lubię jeść, oj lubię i to bardzo, dlatego też jedzenie w hotelach jest dla mnie ważne, jeśli chodzi, o powrót do niego. Zwracam na nie uwagę także pod kątem tego, czy moje dzieci również byłyby zadowolone, i tu w każdym przypadku odpowiedź jest jedna – było pysznie i różnorodnie.

Śniadania mają szeroki wybór w produktach, każdy znajdzie coś, co lubi, a opcja z możliwością zrobienia sobie soku z  wolnoobrotowej wyciskarki jest świetna.

Kolacja zjadłyśmy w lobby, w którym można, zjeść nie będąc hotelowym gościem. Słynie on z kuchni śląskiej i steaków. Ja zjadłam przepyszną pierś z kurczaka z musem z kalafiora i marchewki. Jakbyście się kiedyś zastanawiali, co zjeść to zdecydowanie polecam.

 

 

Co jeszcze na Was czeka…

Na dole znajdziecie lobby, restauracje, jazz klub, zadbano również o kącik zabaw dla dzieci. To nie wszystko, bo goście mają również możliwość skorzystać z siłowni i sauny. A gdybyście chcieli przywieść swoim bliskim pamiątki, to na dole znajdziecie również kącik z pamiątkami.

Pamiętajcie, że w sieć Vienna zachęcając do powrotu do podróżowania, aż do końca roku ma fajną ofertę z rabatami we wszystkich swoich obiektach, szczegóły znajdziecie TUTAJ, ale warto w tm miejscu wspomnieć, że:
Trwa jeszcze promocja na pobyty weekendowe (podróż do końca roku) – 20% od standardowej ceny. Hotel oferuje bardzo elastyczne warunki rezerwacji:
  • Bezpłatne anulowanie do 18:00 3 dni przed przyjazdem
  • Aktualnie weekendowa cena za 2 os. ze śniadaniem i WiFi to 303 PLN za pokój za noc.
  • Dzieci do 13 roku życia nocują bezpłatnie w łóżkach rodziców.
  • Parking płatny dodatkowo 50 PLN za dobę.
  • Można ładować samochody elektryczne.

 

Tagi: , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *