Moja córka skończyła 10 lat! Urodziny w czasach pandemii

Moja córka skończyła 10 lat! Urodziny w czasach pandemii

maj 13, 2020 | Opublikowano przez 11 komentarzy

 

Dziesięć lat, tyle właśnie minęło, od kiedy staliśmy się rodzicami. Tak, tak Karina ma 10 lat, a ja nie wiem kiedy to minęło, kiedy nasza mała córeczka, stała się tak duża… W tym roku zważywszy na to jaką sytuację mamy na świcie, nie mogliśmy jej urządzić takich urodzin jak zawsze, ale postanowiliśmy, że mimo wszystko będą wyjątkowe.

 

Motyw przewodni…

Wybranie motywu przewodniego urodzin, nie było łatwe. Wiecie 10 lat to już taki wiek, kiedy nie jest się już dzieckiem, a staje się nastolatką. Dlatego wszelkie ozdoby urodzinowe, z lalkami, postaciami bajkowymi odpadły w przed biegach. Szczerze, to już nawet straciłam nadzieję, że znajdziemy coś co odpowiada Karinie.

Na szczęście kiedy szukałam nowych książek, do naszej biblioteczki trafiłam, do sklepu Okiem Żony i Matki <tu klik>, która w swojej ofercie poza książkami, ma przeróżne dekoracje. Nie tylko urodzinowe, bo także na wesela, komunie, wieczory panieńskie itd., i gdyby nie Ona i jej pomysły to było by ciężko.

Ostatecznie dzięki podpowiedzi Okiem Żony i Matki <tu klik>, zdecydowaliśmy się na motyw syrenki, nie za dziecinny, nie za poważny, jednym słowem idealny.

 

Dekoracje jakie dobraliśmy…

Jeśli chodzi o dekoracje wybraliśmy, papierowe talerzyki, kubeczki, i słomki, drewniane sztućce, rozety (3 szt.), girlandę z wzorem muszli i papierową, czapeczki urodzinowe, świeczki urodzinowe, i oczywiście zestaw balonów z helem. Wszystko stworzyło bardzo fajną spójną całość, ale co najważniejsze to, że w sklepie Okierm mamy i żony mamy możliwość zamówić bardziej rozbudowane boxy urodzinowe <tu klik> gdzie znajdziecie dużo więcej gadżetów.

 

Prezentu nie mogło zabraknąć…

Skoro są urodziny, to i prezent musi być! Gdybym Wam napisała, że to nie był łatwy wybór i długo szukaliśmy, to zwyczajnie bym skłamała. Karina doskonale wiedziała, o co chce dostać w prezencie, i był to oczywiście rower. Miał być dziewczęcy, i koniecznie z koszykiem, w którym będzie mogła wozić Ryszarda.  Poszperałam w internecie i znalazłam, ten idealny model od marki LeGrand <tu klik>.

Tagi: , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

11 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *