Na co zwrócić uwagę wybierając armaturę do łazienki?

Na co zwrócić uwagę wybierając armaturę do łazienki?

czerwiec 10, 2022 | Opublikowano przez 2 komentarze

 

Bardzo chciałabym móc powiedzieć, że remont naszej łazienki dobiegł już końcowi, ale to jeszcze nie prawda. Bo czekamy jeszcze na szybę do prysznica, aby zamknąć cały projekt. Ogromnie miło, jest nam czytać, że bardzo podoba się Wam nasza łazienka, mimo że sami byście się nie zdecydowali na takie szaleństwo.

Przy okazji pojawiających się zdjęć zadajecie, również pytania, skąd są dane rzeczy? Dlatego też postanowiliśmy stworzyć serię wpisów, do których zawsze łatwiej będzie nam Was odesłać. Na pierwszy ogień weźmiemy armaturę do łazienki.

 

Na co zwrócić uwagę wybierając armaturę do łazienki?

Bardzo ważnym aspektem, na jaki, powinniśmy zwrócić uwagę przy wyborze armatury, jest jakość materiałów i komponentów, które mają wpływ na to, jak długo dany produkt będzie nam służył.  Wybierając baterię, warto zwrócić uwagę na głowicę, zapewniają one płynną i precyzyjną regulację strumienia wody. Dlatego warto, aby głowice były ceramiczne i termostatyczne.

Poza tym warto zwrócić uwagę na to jaką powłokę, posiada nasza bateria. Ma to duże znaczenie w przypadku, kiedy armatura nie jest czyszczona codziennie. Jednak o każdą baterię trzeba dbać i regularnie czyścić, ponieważ w zależności od wody często pojawia się osad kamienny, którego nie można pod żadnym pozorem czyścić cifem ani szorować druciakiem ze względu na silne związki chemiczne, które mogą spowodować odbarwienie baterii. Chromowe baterie są wbrew pozorom najłatwiejsze w utrzymaniu czystości. Baterie chromowe poddawane są procesowi galwanizacji, dzięki czemu mały błyszcząca powłokę, w której możemy się nawet przeglądać.

 

Na sam koniec został ostatni, ale równie ważny aspekt, estetyczny baterii. Wybierając, baterię warto zwrócić uwagę na to, w jakich kolorach występuje, jaki jest jej sposób montażu, a także styl, w jakim będzie utrzymana cała łazienka. My zdecydowaliśmy się na model baterii o nazwie Pretto <tutaj>, ponieważ idealnie pasuje nam do stylu naszej łazienki, a także jest łatwa w obsłudze dla dzieci.

 

Dlaczego wybraliśmy markę Laveo?

Otóż odpowiedź jest bardzo prosta, ponieważ znamy ich produkty już od paru lat. Remontując, naszą kuchnię również zdecydowaliśmy się na ich baterię zlewozmywakową Pola <tutaj>, i jesteśmy z niej bardzo zadowoleni. Poza tym marka zapewnia 8-letnią gwarancję i świetną jakość obsługi.

 

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *