Plac zabaw w Arkadii jak jest na nim?

Plac zabaw w Arkadii jak jest na nim?

listopad 2, 2018 | Opublikowano przez 22 komentarze

 

 

Jakiś czas temu, o tym placu było dość głośno, także nie udało się o nim przegapić informacji. W końcu centrum handlowe Arkadia w Warszawie dorobiło się najbardziej nowoczesnego placu zabaw dla dzieci. Nie ma tu cienia wątpliwości, że to miejsce było bardzo tu potrzebne. Osobiście bardzo lubimy te centrum handlowe, ale sama fontanna, która latem służyła dzieciom do ochłody nie była miejsce w którym nasze dzieci uwielbiały spędzać godziny.

Na ten plac pierwszy raz trafiliśmy jakoś 2 tygodnie po jego otwarciu, oczywiście był to weekend i mimo wczesnej godziny były na nim tak wielkie tłumy, że nawet nasze dzieci nie miały ochoty poznać się z nim bliżej. Na szczęście nie dalej niż 2 tygodnie temu, mieliśmy parę spraw do załatwienia właśnie tam i tym razem wczesna godzina (w środku tygodnia), zaprocentowała tym, że plac świecił pustkami. Ale do godziny 9 wstęp na niego był zamknięty poprzez zastawione bramkami wejścia.

Jeśli zaś chodzi o sam plac to na pewno robi on ogromne wrażenie, zarówno na dzieciach jak i rodzicach, bo spokojnie możemy z dziećmi z niego korzystać. Co więcej, wybierając się na niego, ze względu na dział gdzie dzieci mogą bawić się wodą, warto mieć rzeczy na zmianę. Dużym plusem jest też, duża ilość miejsca siedzącego dla rodziców, a nie tak jak o na większości placów bywa 2-3 ławeczki.

Podsumowując cały plac zrobił na nas bardzo pozytywne wrażenie, ale my z niego korzystać będziemy raczej w tygodniu w godzinach porannych. Gdyż tłumy oblegającego go w weekendzie nie są dla nas.

Tagi: , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

22 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *