Pomysł nie tylko na walentynki, Lodziarnia Kremowa w Warszawie

Pomysł nie tylko na walentynki, Lodziarnia Kremowa w Warszawie

luty 14, 2020 | Opublikowano przez 3 komentarze

 

 

Z Martą nie można się nudzić, to na pewno. Jak wymyśli rozrywkę, to umówmy się nie jest to najbardziej spodziewana rzecz na świecie. Np. ostatnio zabrała mnie na lody. W lutym. Dobrze, że chociaż było słonecznie.

Po niedawnym śniadaniu prasowym z Oryginalny Sok pojechałyśmy na drugi koniec Warszawy, gdzie okazało się że czekają nas dalsze ploteczki, pyszna kawa i lody. Ale nie byle jakie! Jedyne takie w Warszawie, ze świeżych składników, domowego jogurtu, prawdziwych owoców i świeżego mleka. Galeto, takie jak we Włoszech. Lubię lody, i nie jedne już jadłam, ale tak pysznie kremowych, gładkich i smacznych chyba jeszcze nigdy.

Tata – człowiek, który je tworzy, to prawdziwy ekspert w swojej dziedzinie, człowiek z pasją i wiedzą, który z lodów uczynił prawdziwą sztukę, wymieszał, zamroził i sprzedaje szczęście. Co ciekawe z Kremowej lody możecie zabrać do domu i podzielić się z rodziną, choć nie jestem pewna czy dacie radę się powstrzymać przed zjedzeniem ich po drodze.

Dopisuje to miejsce do naszej mapy warszawskich ulubieńców, i przy każdej okazji, kiedy będę w okolicy zabiorę tam dzieci. Wam też polecam się wybrać dopiero tam poczujecie czym są prawdziwe włoskie rzemieślnicze lody.

Kremową znajdziecie na Żoliborzu przy ul. Kaliny Jędrusik 5 i w Śródmieściu przy ul. Placu Grzybowskim 2.

Tagi: , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *