Prezent dla całej rodziny, czyli huśtawka w domu i ogrodzie

Prezent dla całej rodziny, czyli huśtawka w domu i ogrodzie

grudzień 20, 2020 | Opublikowano przez 4 komentarze

 

Każdy lubi dostawać prezenty, a kiedy dany prezent może cieszyć wszystkich z rodziny, to już w ogóle jest strzał w dziesiątkę. I dziś będzie właśnie o takiej rzeczy, która ucieszy i dzieci i dorosłych. Od dawna marzyła nam się huśtawka/bujak, która może stanąć zarówno w domu zimą, jak i latem w ogrodzie.

I oto jest, ze względu na odporne materiały, z których został wykonany, możemy z niego korzystać cały rok, w różnych miejscach. Do bujaka <tutaj> jest zamocowana zasłonka, którą można skutecznie zakryć wejście dla jeszcze większego poczucia komfortu, prywatności lub w celu schronienia się przed słońcem.

Zawieszony kokon skutecznie stymuluje poczucie równowagi u dzieci, pielęgnuje, a także wspiera percepcję fizyczną. Nasze dzieci są nim zachwycone, czekają już nawet na lato, bo mają w planie sprawdzić czy można w nim spać na zewnątrz. Nawet Ryszard się w nim zakochał, i kiedy tylko morze ucina sobie w nim drzemki.

Pomału myślimy już nad remontem naszego mini tarasu, więc jak już zrealizujemy nasz plan to, na pewno pokarzemy Wam jak taki bujak pięknie prezentuje się na tarasie. A Wam podobają się takie bujaki?

 

 

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *