Rajska wyspa 20 minut od Warszawy. To miejsce pokochają Wasze dzieci

Rajska wyspa 20 minut od Warszawy. To miejsce pokochają Wasze dzieci

wrzesień 9, 2019 | Opublikowano przez 12 komentarzy

 

Place zabaw pojawiają się na naszym blogu raczej rzadko, ale kiedy totalnym przypadkiem trafiliśmy na ten plac. Postanowiłam, że muszę go Wam pokazać, bo takiego placu zabaw dla dzieci jeszcze nie widziałam. Kolorowy piasek niewątpliwie sprawia, że to dzięki niemu, powstaje wrażenie wielkiego „WoW”. Dużym plusem jest to, że piasek nie brudzi, ale widzę też jeden dość duży minus dla tego placu zabaw. Otóż nie posiada on zjeżdżali, są huśtawki (których akurat na zdjęciach nie ma), są ławeczki dla rodziców, fajne miejsce do zjedzenia posiłku.

Obok tego placu zabaw znajduję się również mini siłownia, ale to nie wszystko, bo jest także mini skate park (choć to zbyt duże słowo), ale jest to idealne miejsce by poćwiczyć jazdę na rowerze/hulajnodze po nierównym terenie. Jest też przestrzeń przystosowana do ćwiczeń bardziej gimnastycznych. A to wszystko, dokoła pięknej rzeki, i ogromu drzew.

Dodatkowy plus należy się za parking, bo jest i nie jest śmiesznie mały. Dzięki czemu przyjazd tam to czysta przyjemność. Ok opisałam Wam, tu jak mniej więcej prezentuje się ten teren. Ale nie zdradziłam gdzie on się znajduje? Otóż ten plac zabaw znajduje się w Łomiankach przy ul. Fabrycznej 4

Dajcie znać w komentarzach, czy chcielibyście widzieć na blogu więcej tego typu wpisów, opisujących place zabaw nawet z całej Polski?

 

 

Tagi: , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

12 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *