Remont w pełni, czyli co u nas się dzieje?!

Remont w pełni, czyli co u nas się dzieje?!

sierpień 3, 2020 | Opublikowano przez 11 komentarzy

 

Z każdym dniem jesteśmy coraz bliżej końca remontu naszego mieszkania, choć tak naprawdę jak zamkniemy etap salon + korytarz, to bierzemy się za remont sypialni, i pokoi dzieci. Czyli podsumowując znowu się zacznie, a ja mam nadzieję, że przed 1 września będzie wstępnie skończone.

 

Nasz salon się zmienia…

Jestem raczej osobą, która lubi mieć wszystko szybko zrobione, tak samo jest z dodatkami. Lubię wejść do sklepu kupić wszystko i mieć dany etap z głowy. Ale tym razem jest inaczej, nasz salon tworzy się pomału i na spokojnie, a dodatki do niego pojawiają się w swoim czasie. W poprzednim salonie mieliśmy raptem dwa plakaty,  i dwa duże obrazy  w tym postanowiliśmy poszaleć, bo zmiana miejsca kanapy nam na to pozwoliła.

Zdecydowaliśmy się na zamówienie plakatów i ramek w kolorze miedzianym, u Poster Store bo ma do zaoferowania szeroką bazę plakatów i ramek w dobrej cenie. Ich produkty są inspirowane skandynawskim stylem, co przejawia się w ich prostocie i elegancji, ale tak naprawdę każdy znajdzie u nich coś co wpadnie mu w oko.

Bardzo zaskoczyło mnie również to, że plakaty są tworzone na ekologicznym papierze w lokalnej, szwedzkiej drukarni, a przecież warto dbać o naszą planetę. Poza tym w każdy wtorek firma prezentuje kolekcję nowych plakatów pod zmieniającym się tematem. Właśnie znowu zajrzałam do Poster Store i znalazłam idealne plakaty, które znowu odmieniły by nasz salon, nadając mu zupełnie inny wymiar.

 

Nie bój się stworzyć własną galerię…

Często słyszę od znajomych, ech też bym tak chciała, ale to nie takie łatwe wybrać i dopasować do siebie plakaty, a co dopiero fajnie je rozwiesić. Nic bardziej mylnego, bo tu z pomocą przychodzi zakładka „Inspiracje” u Poster Store.  Pomoże Wam wybrać sposób rozwieszenia ramek, i styl plakatów, jaki chcielibyście w nich zobaczyć.

 

Tak nam się spodobało, że…

Postanowiliśmy jeden z plakatów postawić w naszej kuchni (a nie było tego w planie), tak tak dobrze czytanie postawić stanął on na blacie i pięknie odmienił wnętrze. Co możecie zobaczyć na ostatnim zdjęciu. Wspomniałam Wam, że za moment ruszmy z kolejnym etapem remontu, na pewno będę dalej zaglądać do Poster Store po kolejne inspiracje.

Na koniec mam dla Was niespodziankę w postaci kodu rabatowego do Poster Store wysokości 30% na hasło:  swiatkarinki30 który będzie działał do 3.09.2020r.,

 

Tagi: , , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

11 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *